71 tipů na nejlepší dárek na Valentýna, kterým potěšíte!

Nemůžete vybrat ten správný dárek na Valentýna? Připravili jsme pro vás obsáhlý seznam skvělých nápadů rozdělených podle kategorií – nejlepší, do domácnosti, hry pro páry, vtipné, dobroty, pro holku či pobyty a zážitky.

Můžete skočit rovnou do vaší oblíbené kategorie:

Nejlepší dárky na Valentýna

1) Fotokrabička s překvapením

Pokud chcete nějakou pro vás důležitou osobu potěšit něčím neotřelým a osobním, potom zkuste zapojit své kreativní síly a dotvořit tuto krabičku k obrazu vašemu a obdarovávanému!

dárek na valentýna

2) Cedule na zeď – Spolu nám nic nechybí

Dekorační obrázek na zavěšení o rozměrech 13 x 24 cm s nápisem „Možná nemáme všechno, ale spolu nám nic nechybí.“ Zavěsíte jej díky přidělanému stylovému provázku.

dárek na valentýna

3) Polštář ve tvaru srdce

Přemýšlíte nad originálním dárkem pro Vašeho milovaného? Již nemusíte. Co udělá větší radost, než polštářek ve tvaru srdce. Prodávají se tyto varianty:

dárek na valentýna

4) Zamilovaný hrníček

Další krásný a užitečný dárek. K dispozici je v několika variantách:

valentýnský dárek


5) Zážitkový deník

Pokud jste kreativní, rádi malujete a kreslíte, zážitkový deník je to pravé pro vás! Deník nabízí jedinečnou možnost jak zachovat vaše nejkrásnější vzpomínky a zároveň se umělecky vyřádit.

valentýnský dárek

6) Romantika na zámku pro dva

Užijte si romantický pobyt v prostředí přímo k tomu vybízejícím. V apartmánech zámku Loučeň můžete strávit krásné dny, během kterých vám přinesou snídani do postele, povečeříte při svíčkách, prohlédnete si zámek, projdete se v deseti místních labyrintech a zrelaxujete se v místním bazénu či sauně. Vybrat si můžete ze čtyř dobových apartmánů a vyzkoušet si, jak se žilo například Valdštejnům.

romantika na zámku jako dárek

7) Zážitková fotokrabička

Zážitková krabička je rozhodně trefa do černého! Jak ji vyzdobíte záleží pouze na Vás. Vložit můžete fotky, vstupenky a další společné zážitky. Použijte i barevné fixy a krabičku stylově vyšperkujte.

valentýnský dárek

8) Pět jazyků lásky

Kniha pro ty, kteří chtějí ve svém vztahu či manželství prožít skutečné naplnění a hluboké porozumění. Autor provází čtenáře pěti základními jazyky lásky – pěti oblastmi vztahu, které jsou klíčové pro harmonii. Srozumitelně radí dvojicím, jak konkrétně přijímat a dávat lásku tak, aby vztahy v celé rodině byly naplněny porozuměním. Potřeba být milován stojí ve středu manželství. Smyslem knihy je zaměřit se na konkrétní projevy lásky, nezbytné pro naše emocionální zdraví. Autor uvádí četné příklady ze své praxe.

pět jazyků lásky

9) Fotoknížka či fotokalendář

Osobně vytvořený dárek umí potěšit nejvíc. Byli jste společně s přítlekyní na nějaké skvělé cestě či zažili něco úžasného? Vytvořte z vašich fotek fotoknížku či fotokalendář. Budete si moci své zážitky připomenout i za spoustu let.

Pro slevu 25 % zadejte kód: CZECHTHEWORLD

valentýnské dárky

10) Já a ty – Náš příběh

Já a ty je kniha, do které můžete psát a vlepovat Vaše společné fotky. Může se tak stát krásným deníkem vašeho vztahu. Knížka vám pomůže připomenout si zlomové okamžiky vašeho vztahu i spoustu společných zážitků, ujasnit si, kam byste se chtěli ubírat dál i jak dobře se znáte, a zjistit o sobě i to, co jste dosud netušili.

valentýnské dárky

11) Romantické překvapení

Růžové lístky vám pomohou vytvořit perfektní romantickou atmosféru i uz vás doma. Zapalte svíčky, uvařte/objednejte jídlo a z lístků vytvořte třeba cestičku do ložnice.

valentýnské dárky

12) Vytvořte originální tričko

Hledáte originální dárek na Valentýna? Ať už se to týká koníčků, věku, aktuální situace nebo povahy vašeho miláčka, vyberte nebo navrhněte tričko! Vybírat můžete z předem vybraných motivů nebo design navrhnout zcela podle sebe! Celou nabídku najdete na T-shock.

Valentýnský dárek (1)

13) Let balónem

Let v horkovzdušném balónu je krásný a romantický zážitek, který ocení prakticky každý. Strach z výšek vás nebude omezovat – protože balón není spojen se zemí a jen vstoupíte do proutěného koše připoutaného k obřímu balónu nad Vaší hlavou, získá si vás.

let balónem

14) Její / jeho oblíbený parfém

Pokud znáte oblíbený parfém vaší přítelkyně či přítele, chybu rozhodně neuděláte. Zkuste se nenápadně zeptat a vyberte jeho/její oblíbený z velkého výběru parfémů FAnn parfumerie:

parfém

Dárky do ložnice a domácnosti

15) Zamilovaný polštář

Praktický a romantický dárek do ložnice potěší opravdu každého. K dispozici jsou tyto varianty:

valentýnské dárky

16) Zamilovaná deka

Praktický a romantický dárek, který potěší opravdu každého. K dispozici jsou tyto varianty:

valentýnské dárky

17) Šumivá srdíčka do koupele

Darujte šumivá srdíčka do koupele a dopřejte milované osobě příjemnou lázeň. V balení je 10 šumivých srdíček do koupele, která obstarají romantickou koupel a nádherně provoní Vaši koupelnu.

dárky na valentýna

18) Humorný polštář – Miluji rána a večery s Tebou / Láska a kočka

Na dotek velmi jemný a příjemný polštářek je elegantním dárkem pro toho, koho máte rádi. Ať již partnerka či partner, kluk či holka, muž či žena, manžel nebo manželka, milenec nebo milenka…

dárky na valentýna

19) Hřejivé srdce

Darujte své milé plyšové srdce, které ji zahřeje nejen po duši, ale i po těle. Stačí ho vložit na 1,5 minuty do mikrovlnné trouby a srdce vydrží až 2 hodiny hřát!

srdce

20) Zamilované hrníčky

Zamilované hrníčky ve tvaru srdce. Navíc, když hrníčky položíte přesně vedle sebe, tak do sebe zapadají, jako puzzle. Ukažte své partnerce, jak moc ji milujete a pořiďte jí tento krásný dárek, kterým jí dáte najevo své city.

zamilované hrníčky

21) Dámská kuchyňská zástěra – Tajná ingredience

Kuchyňská zástěra s textem: „Tajnou ingrediencí je vždycky láska“. Délka zástěry cca 75 cm.

zástěra

22) Zamilovaná osuška

Osuška pro všechny zamilované je krásný a zároveň praktický dárek. K dispozici je v několika variantách:

osuška

23) Ručně vyráběné mýdlo v krabičce – srdce

Ručně vyráběné tvarované mýdlo ve tvaru srdíčka v elegantní dárkové krabičce. Moc milý a zároveň praktický dárek pro kohokoliv, koho máte rádi.

mýdlo

24) Cedule na zeď – Domov je tam, kde je láska

Dekorační obrázek s provázkem na zavěšení je vyroben ze dřeva. Deska má rozměr 13 x 24 cm, sílu či tloušťku 0,8 cm a je na ní nápis: „Domov je tam, kde je láska.“

cedule

25) Hrníček s překvapením

Skvělý dárek pro přítelkyni třeba k narozeninám. Černý hrneček s otázkou „Hádej co?“ začne po zalití horkou vodou odkrývat další vzkaz a obrázek: „Miluji Tě!“

hrníček

Čtěte také: Valentýnská přání ❤️: 115 nejkrásnějších, která potěší!


Hry pro páry jako dárek na Valentýna

26) Francouzská hra lásky

Chlapi, chcete přimět manželku k častějšímu sexu? Ženský, chcete, aby Váš sex nebyl odfláknutý a pořádně jste si ho užila? Pak právě pro Vás je určena společenská hra pro dospělé s romantickým názvem Francouzská hra lásky!

hra pro páry

27) Nikdy neříkej nikdy

Okořeňte si vášnivé chvíle, připomeňte si společné vzrušující zážitky a odvažte se při plnění vašich nejtajnějších fantazií. Žádná fantazie si totiž nezaslouží zůstat nenaplněná – žijete jen jednou, a tak nikdy neříkejte nikdy.

dárky na valentýna

28) Partnerská hra – Nevinné hrátky

Hledáte inspiraci pro zpestření svého intimního života? Jste k sobě otevření a nebojíte se v sexu experimentovat? Pak je tato erotická hra právě pro Vás a nezáleží na tom, zda jste spolu několik let nebo pár měsíců.

Můžete také zvolit verzi Deluxe.

dárky na valentýna

29) Divoké kostky

Odvážná erotická kostková hra je určená pro partnery, ale i odvázanou partu lidí, která se ničeho nebojí! Nudný večer ve dvou i večírek hned získá jiný rozměr. Troufáte si?

71 tipů na nejlepší dárek na Valentýna, kterým potěšíte!

Vtipné dárky k Valentýnu

30) Toaleťák – KAMASUTRA

Tak s tímhle toaleťákem se na WC určitě nudit nebudete. Sexy kreslené obrázky jsou zde prostřídány lechtivými vtipy.

toaleťák

31) Zvonek – Svolávač k sexu

Vtipný a zároveň praktický dárek k Valentýnu. S tímto zvonkem budete mít sex, kdykoliv si budete přát.

svolávač

32) Ponožky – polib mě

Chcete dostat pusu a zároveň si o ni chcete říct vtipným způsobem? Vyzkoušejte naše veselé ponožky – polib mě.

ponožky

33) Dárkový hadr na vytírání – Dělej si se mnou co chceš!

Tento netradiční hadr v dárkovém balení v krabičce je velmi vtipným a neotřelým dárkem pro každého muže, protože to vypadá, že dostává prožitkový poukaz na nekončící jízdu…

hadr

34) Bonboniéra s čokoládovými bradavkami

Tato bonboniéra obsahuje čokoládové bonbóny ve tvaru dámských bradavek. Vtipný sexy dárek pro pány starší 18 let.

bomboniéra

35) Plyšová pouta

Překvapte svého miláčka plyšovými pouty. Vybírat můžete ze třech různých odstínů, které korespondují s vaší momentální náladou.

dárek k valentýnu

36) Dvojice panáků pro štěstí a lásku – Mrs. a Mr.

Dvojice panáků, ze které se vám bude krásně pít. Pokud si je vezmete na párty, jasně ukážete, že jste zamilovaný pár.

dárek k valentýnu

37) Rukavice pro zamilované

Originální Valentýský dárek jsou tyto zamilované rukavice! Díky společné rukavici se můžete stále držet za ruce. Proměňte obyčejné procházky na romantické.

dárek k valentýnu

38) Párové čepice King and Queen

Módní vlna párových čepic King a Queen je tady! Tyto kšiltovky jsou stylové, in a moderní! Dejte jasně najevo, že vy dva k sobě patříte!

dárek k valentýnu

39) Erotická bonboniéra

Svůdná a ještě dobrá. Taková je bonboniéra z hořké, mléčné a bílé belgické čokolády.

dárek k valentýnu

40) Polštář – Best Boyfriend in the Galaxy

Každý rád slyší, že je pro někoho tím nejdůležitějším na světě. Ale co teprve v celé galaxii! Tento polštář svým sloganem rozhodně Vašeho partnera či přítele potěší. A pokud je Váš přítel nebo manžel fanouškem Hvězdných válek, potěší ho ještě o něco víc. Font písma totiž jasně napovídá, že ta narážka na galaxii není náhodná…

boyfriend

Dobroty jako Valentýnský dárek

41) Červené víno – Pro zatraceně hezký večer

Dárkové víno Pro zatraceně hezký večer je originální červené dárkové víno 0,75 litru v dárkové krabičce. Odrůda Merlot, země původu: Španělsko.

víno

42) Dárkové víno – S tebou je svět krásnější

Darujte své drahé polovičce dárkově balené víno s nápisem „S Tebou je svět krásnější“. Červené suché víno z hroznů pěstovaných na prosluněných španělských vinicích v oblasti Kastilie – odrůda Merlot.

víno

43) Belgické pralinky v dřevěné dóze „Jen pro Tebe“

Bonboniera plněná výbornými pralinkami z belgické čokolády v luxusní dřevěné dóze. Tu zdobí srdíčka a nápis „Jen pro Tebe.“ 

pralinky

44) Srdce s čokoládovými srdíčky

Krabička ve tvaru srdce s čokoládovými srdíčky od předního italského výrobce čokolády. Potěší každého, koho máte rádi.

bomboniera

Čtěte také: 65 tipů na vtipné dárky, které zaručeně pobaví


Dárek na Valentýna pro holku

45) Řetízek – Miluji Tě 100x jinak

Ženy milují šperky a tento řetízek s přívěškem ve tvaru srdíčka si obzvlášť oblíbí. V srdíčku je kamínek, který pro prosvícení zobrazí zamilovaný vzkaz hned ve sto jazycích!

řetízek

46) Řetízek pro štěstí a z lásky

Pořiďte své drahé polovičce originální módní doplněk! Představujeme Vám čtyři doplňky v jednom! Řetízek je oboustranný – na jedné straně jsou kamínky v červené a na druhé straně v černé barvě. Lze ho nosit jako čtyři srdíčka vedle sebe či jako čtyřlístek.

řetízek

47) Šperkovnice s růžemi

Dopřejte radost dívce krásnou šperkovnicí. Po jejím otevření bude okouzlena devíti červenými růžemi.

dárek na valentýna

48) Náušnice na každý den

Tato sada náušnic rozhodne za vás, a vy si tak nemusíte lámat hlavu. Náušnice jsou elegantní a vkusné.

dárek na valentýna

49) Dárkový kosmetický set ve vaničce

Nechte se hýčkat jedinečným kouzlem nadčasové vůně třešní a ponořte se do svého osobního wellness u sebe doma. Úžasné složení vůně přináší všech pět krémů, sprchových a koupelových produktů v sadě.

dárek na valentýna

50) Zrcátko – Kdo je na světě nejkrásnější

Klíčenka s nápisem „Kdo je na světě nejkrásnější?“ je zároveň zrcátkem. Milý dárek, který ocení každá žena. Nejenže ozdobí klíče, ale mít zrcátko stále po ruce, to opravdu přijde vhod.

dárek na valentýna

51) Kosmetika Yves Rocher

Udělejte přítelkyni radost značkovou kosmetikou Yves Rocher. Ať už vyberete maličkost nebo třeba dárkovou sadu. Vybírat z celé řady kosmetických produktů můžete tady.

Kosmetická sada jako dárek

53) Stříbrné srdíčko s růží

Všechny ženy mají rády šperky. A o to více ty darované z lásky. Stříbrné srdíčko s růží, je krásným romantickým dárkem, které jí bude připomínat lásku i ve chvílích, kdy se zrovna neuvidíte. Náhrdelník koupíte u české rodinné firmy Olivie.


54) Náramek se srdíčky

Šperky jsou sázkou na jistotu. Elegantní náramek na každou příležitost. Tento romantický šperk krásně doplní outfit a podtrhne eleganci. Hodí se jak do práce, tak i na společenské události. 

dárek

Čtěte také: 55 skvělých tipů na nejlepší dárek pro přítelkyni


Romantické pobyty či zážitky

55) Romantika na zámku pro dva

Užijte si romantický pobyt v prostředí přímo k tomu vybízejícím. V apartmánech zámku Loučeň můžete strávit krásné dny, během kterých vám přinesou snídani do postele, povečeříte při svíčkách, prohlédnete si zámek, projdete se v deseti místních labyrintech a zrelaxujete se v místním bazénu či sauně. Vybrat si můžete ze čtyř dobových apartmánů a vyzkoušet si, jak se žilo například Valdštejnům.

romantika na zámku jako dárek

56) Wellness pobyt v Karlových Varech

Už jste vyčerpaní z každodenní pracovní rutiny a potřebovali byste „vypnout“ alespoň na pár dní? Vyzkoušejte dvoudenní wellness pobyt pro dva, kde si se svým mužem vychutnáte jedinečné procedury, sauny či vířivku.

Nechte hlavu a tělo odpočívat a načerpejte síly do dalších dnů u výborného jídla. Není nic příjemnějšího, než po náročných dnech v práci svěřit své tělo kvalitnímu masérovi, který vás dá po těžké a náročné práci zase do kupy. Vychutnejte si wellness pobyt naplno! 

wellness pobyt v Karlových Varech

57) Wellness pobyt na Šumavě

Ideální zážitkový pobyt pro ty, kterým jsou tři dny odpočinku málo. Dopřejte si prodloužený relax uprostřed Národního parku Šumava. Vesnička Srní leží uprostřed nádherné šumavské přírody s čistým ovzduším, průzračnými jezery a zdravými lesy.

V létě se můžete projíždět na kole podél nejkrásnějších řek Šumavy – Vydry a Křemelné, v zimě můžete využít běžecké tratě vedoucí přímo z hotelu, nebo si sjet místní sjezdovky. Po výletě můžete relaxovat v sauně s parní lázní nebo si dát pár temp v bazénu. V hotelové restauraci si pak pochutnáte na tradičních šumavských pokrmech z čerstvých surovin. Čtyři dny plné přírodních, sportovních, relaxačních a gastronomických zážitků čekají jen na vás.

wellness pobyt na Šumavě

58) Společná degustace vína i jídla

Láska prochází žaludkem, ale než se do něj dostane, přechází přes všechny smysly. Dámy milují romantiku a romatickou večeři nebo ochutnávku vína si užijete oba. Navíc s chutí lahodného nápoje či pokrmu. Vyberte si některou z degustací a pak stačí pouze zavřít oči a ochutnávat, nejlépe ve dvou, protože ve dvou se to lépe táhne i ochutnává.

dárek

59) Masáže a relaxace

Masáže a masážní procedury snoubí příjemný zážitek s blahodárnými dotyky, které zlepšují zdraví a náladu. Přesné dotyky profesionálních masérů obnoví proudění energie vašeho těla.

 jako dárek masáž

60) Vyhlídkový let

Dopřejte své přítelkyni pohled na svět z ptačí perspektivy. Sednout do malého letadla a vznést se do oblak. Pozorovat krajinu rozdělenou na políčka, silnice a města. Vyhlídkové lety nad městy, hrady a zámky, lesy i polnostmi. Můžete se kochat pohledem k letadla poháněného vrtulí, nebo z tichého větroně plachtícího na vzdušných vlnách.

vyhlídkový let

61) Luxusní noc v Tančícím domě

Hledáte unikátní zážitek jako originální dárek pro muže? Na tuhle noc v Tančícím domě rozhodně nezapomenete. Dopřejte si luxusní ubytování v pokoji Deluxe s nádherným výhledem na Prahu. Zároveň potěšíte i své chuťové pohárky. Balíček je totiž obohacený o skvělý gastronomický zážitek. V restauraci Ginger & Fred je připravená exkluzivní tříchodová večeře.

luxusní noc v tančícím domě

62) Dvoudenní pobyt na jachtě

Fascinuje vás život námořníků? Máte rádi lodě? Prožijte úžasné dva dny dobrodružství na palubě plachetnice! Loď budete mít k dispozici po celou dobu pobytu a ovládat si jí budete sami. Aby bylo dobrodružství kompletní, večer se vždy vrátíte do přístavu, kde plachetnici zakotvíte a přespíte přímo na plachetnici v její kajutě.

pobyt na jachtě

Čtěte také: 67 tipů na nejlepší zážitkový dárek, který potěší


Další dárky k Valentýnu

63) Tajemná schránka na dárek – srdce

Nápaditá dárková schránka, která je zároveň hlavolamem! Ukryjte uvnitř odměnu a věnujte ji jako originální dárek k Valentýnu! 

dárek

64) Daruj hvězdu – Pojmenuj si hvězdu

Daruj hvězdu je skvělý dárek pro všechny romantiky. Díky tomuto boxu si obdarovaný bude moci libovolně pojmenovat svou vlastní hvězdu. Každá krabička obsahuje originální kód hvězdy, takže se nemůže stát, že by jedna hvězda nesla dvě jména.

dárek

65) Balónkový nafukovací nápis – Miluji tě

Připravte své milované osobě překvapení a potěšte ji nápisem z balonků „MILUJI TĚ“.

dárek

66) Kámasútra expert – krok za krokem k rozkoši

Tato vzrušující kniha vás krok za krokem provede všemi smyslnými pozicemi, se kterými dosáhnete nekonečné rozkoše. Součástí jsou i názorné fotografie a podrobné popisy každé polohy, stejně jako tipy a rady k ještě hlubšímu prožitku.

dárek

67) Plyšový medvěd s mašlí

Plyšový medvěd o velikosti 27 cm je vyroben z kvalitní heboučké plyše, je zdoben mašlí a na hlavě mu nechybí ani stylová záplata.

dárek na valentýna

68) Magický hrnek – Ty jsi moje láska

Stylový skleněný hrnek s magickým efektem po nalití horkého nápoje změní barvy a odhalí tajemství: „Ty jsi moje láska.“ 

dárek na valentýna

69) Stojan na víno – zamilovaný pár

Krásný, stylový, kovový stojan na víno je překrásnou dekorací do bytu. Milovník vína si takového dárku bude velice vážit.

dárek

70) Léčivá kniha – Krásného Valentýna

Na první pohled jde o klasickou knihu, takže obdarovaný se možná zprvu trochu lekne (pokud tedy neholduje knihám), ale zděšení vystřídá veliká radost.

dárek

Čtěte také dárky pro ostatní:

Nejlepší dárky pro maminku
Nejlepší dárky pro tátu (1)
Nejlepší praktické dárky
Nejlepší dárky pro babičku
Nejlepší dárky pro dědečka
Nejlepší dárky pro kamaráda
Tipy na nejlepší dárky pro sestru
Nejlepší dárek pro bratra
Nejlepší dárek pro kamarádku
Nejlepší dárek pro muže
Nejlepší dárky pro ženu
Nejlepší dárek pro přítele (1)
Nejlepší dárky pro tchýni
Nejlepší dárky pro rodiče
nejlepší dárky pro cyklisty
Nejlepší pivní dárky
Nejlepší vtipné dárky
Nejlepší zážitkové dárky

Uložte si tipy na dárky k Valentýnu na později a svým kamarádům:

Dárek k Valentýnu
Dárky na Valentýna

Dárky do ložnice a domácnosti

Vtipné dárky k Valentýnu

Dárek na Valentýna pro holku

Pomohl vám článek – dárek na Valentýna? Nasdílejte ho svým kamarádům! Třeba i jim pomůže!