Jak sbalit kluka? 13 skvělých tipů, které opravdu fungují!

Už jste ho potkaly? Pan Božský pohlédl do vašich očí, podlomila se vám kolena a v ten moment jste věděly, že jste ztracené? Ale co on? Jak to je z jeho strany? Jak mu dát vědět, že existujete a jste přesně tou pravou pro něj?

S tímto dilematem se potýkala alespoň jednou v životě každá z nás. V tomto článku vám proto přinášíme několik tipů a triků, o kterých jsme si prostřednictvím vlastních zkušeností ověřily, že opravdu fungují

Nikomu však nezaručíme šťastnou pohádku až do smrti. V tomto textu ale naleznete návod, jak na to, aby vás pan Božský nejen vzal na vědomí, ale opravdu po vás toužil. A to tak, že nebude v noci moci zamhouřit oči, aniž by vás neměl plnou hlavu. Připraveny? Jdeme na to!

1) Uklidněte se

Nádech, výdech. Víme, že většina článků na podobné téma, začne sypat hned jednotlivé rady, jak ho přimět, aby byl váš.

Jenže ze všeho nejdůležitější je se zastavit a nebrat to až tak vážně. Ono se to snadno řekne, ale hůř udělá. Jenže právě nevázanost a “take it easy” přístup bývá často klíčovým. Nikdo nechce věrného psa, který za svým páníčkem neustále běhá a je ochoten vzdát se sám sebe pro druhého. Vás by snad takový muž přitahoval? Ovšem, že ne.

Takže nejlepší, co můžete jako první udělat je zastavit se, zhluboka se nadechnout a vydechnout. Uvědomit si samu sebe v přítomném okamžiku a položit si otázku: 

Jsem sama se sebou spokojená? Tak jak jsem?

Jak sbalit kluka? 13 skvělých tipů, které opravdu fungují!

2) Uvědomte si vlastní krásu

Jedna z prvních věcí, která nám prolétne hlavou, když potkáme pana Božského, se kterým bychom si dovedly představit zbytek svého života a rovnou několik dětí, je, jestli se mu také líbíme.

Každá žena je krásná. Některá má bohatou hřívu nádherných zdravých vlasů, jiná zase magické oči, další třeba dlouhé nohy. 

Co je vaše silná stránka? Uvědomte si ji a svou přednost ještě více zdůrazněte. Například: Máte krásné ruce. Dlouhé štíhlé prsty. Ráda během mluvení gestikulujete. Pak je určitě vhodné použít náramky a prstýnky, které více vyzdvihnou právě zmiňovanou část těla.

Jak sbalit kluka? 13 skvělých tipů, které opravdu fungují!

3) Oblečení hraje důležitou roli

Vezměte si na sebe kousky oděvu, které vyjadřují vaši osobnost. Mělo by se jednat o oděvy, ve kterých se cítíte pohodlně a sama sebou. 

Pro některou to budou uplé vyzývavé červené šaty a pro jinou zase tepláky, tenisky a vytahané skejťácké tričko.

Každý z nás má jedinečnou osobnost a kvůli nikomu bychom ji neměli měnit. Kdoví, třeba toho kravaťáka přitahují slečny, co hodně sportují a taky se tak oblékají. Třeba zrovna to ho inspiruje, protože to ve svém životě plném řádu a práce postrádá.

Jedna rada, která však platí obecně – ať už si na sebe obléknete jakýkoliv kousek oblečení, hlavně ať je čistý. Nic není míň sexy než smradlavé zpocené věci.

Jak sbalit kluka? 13 skvělých tipů, které opravdu fungují!

4) Mějte radost ze života

Je vědecky prokázáno, že se rádi zdržujeme v přítomnosti radostných a pozitivně naladěných lidí. Patříte mezi tyto roznašeče štěstí i vy?

Vybavte si dvě situace. Jak jste se naposledy cítila v přítomnosti nějaké negativní a pesimisticky naladěné osoby, která si neustále stěžovala a nad něčím vzdychala? Přála jste si utéct? Nejspíš ano.

Teď si vzpomeňte na druhý okamžik. Jak vám bylo, když jste svůj čas trávila s veselým optimistou? Měla jste radost ze života a pocit, že všechno je tak nějak jednodušší? Cítila jste i v jeho případě potřebu brát nohy na ramena? Pravděpodobně ne. Protože kdo by mizel od někoho, s kým je mu dobře? Jen hlupák.

Chcete-li zaujmout pana Božského nepodmiňujte své nálady jím. Co to znamená? Pokud se vaše setkání nevyvede, jak jste si představovala, není třeba se hroutit. Však ho potkáte znovu a bude další příležitost pro navázání kontaktu.

Naučte se mít ve svém životě radost bez ohledu na okolnosti. Dělejte pěkné věci, které vás doslova nabíjejí energií. 

Milujete kafe a jste extrovertní osoba? Tak proč se schovávat doma a nevyrazit každé ráno po cestě do práce do té dobré kavárny za rohem na cappuccino a nevyměnit pár milých slov s baristou za pultem? Vkročení do nového dne bude hned příjemnější. 

Bude to navíc win win, protože úsměv na vaší tváři, když potkáte pana Božského, bude upřímný a bude váš. Protože vy sama jste šťastná bez ohledu na něj. Není nic víc přitažlivější než osoba, která je spokojená. Nemějte obavu, on to z vás vycítí a budou se dít doslova zázraky.

Čtěte také: 10 tipů, jak na první rande, aby byl zážitek dokonalý

Jak sbalit kluka? 13 skvělých tipů, které opravdu fungují!

5) Udržujte oční kontakt

Řekněme, že se máte ráda, žijete naplněným a šťastným životem, nebojíte se být sama sebou. Teď už přejdeme tedy k praktickým krokům.

O očích se říká, že jsou branou do duše. Nic vám o druhém člověku nepoví víc než pohled do očí. To je nejspíš důvod, proč lidé na svých protějšcích často milují právě oči.

Právě i pohled nám často napoví, že o nás má druhá osoba zájem. Z toho důvodu je vhodné, pokud se vám někdo líbí, nevyhýbat se očnímu kontaktu. Naopak doporučujeme jej vyhledávat.

Sympatie druhé osoby totiž poznáte mimo jiné podle toho, že se na vás opakovaně a často dívá. Neznamená to však na pana Božského neomaleně zírat. Naopak by z toho mohl mít dojem, že je něco v nepořádku, například je špinavý. Stačí si vzpomenout, co běželo hlavou vám, když si vás někdo moc prohlížel. 

Naopak doporučujeme krátké časté pohledy. Aby si zkrátka všiml, že zaujal vaši pozornost. Pravděpodobně pak bude i on věnovat více pozornosti vám.

Jak sbalit kluka? 13 skvělých tipů, které opravdu fungují!

6) Buďte přístupná

Přístupnost je důležitá. Choďte mezi lidi. Ledovou královnu zavřenou ve věži těžko někdo osloví a pozve ven. Dejte najevo, že se s chcete bavit. Nejen s nimi, ale i s panem Božským.

Pozdravte ho a usmějte se na něj. Zeptejte se, jak se má. Zajímejte se. Na tom není nic nevhodného. Naopak se jedná o obvyklou small talk konverzaci. Mladí lidé jsou čím dál více uvolnění, a tak není divné se na něco takového zeptat kolegy v práci, ale i číšníka v restauraci.

Jedná se o slušné chování, kterým dáváte najevo, že jste sympatická osoba, která je otevřená novým lidem. Pan Božský či jiní muži tak od vás dostanou signál, že se nemusí bát odmítnutí z vaší strany, protože se očividně máte zájem bavit. 

Snadněji s vámi tak navážou kontakt. Nebudou mít strach ze selhání. Zároveň se nebudou cítit nijak pod tlakem, protože budou vědět, že se takhle očividně bavíte s každým.

Čtěte také: Jak na první sex? Jak se připravit? Kdy ho mít?

Jak sbalit kluka? 13 skvělých tipů, které opravdu fungují!

7) Vypíchněte společné zájmy

Lidé se obvykle přitahují na základě podobností. Proto vzniká hodně přátelství na vysokých školách, kdy spolužáky pojí zájem o ten samý obor nebo třeba ve sportovních aktivitách.

Zamyslete se proto, co máte vy společné s vaším panem Božským. Je to zájem o kulturu? Nebo máte každý pejska, na kterého nedáte dopustit? Či s vášní cestujete a poznáváte nové kraje?

V případě, že pana Božského potkáte, je určitě více než žádoucí zavést řeč na právě onu zálibu. Z několikaminutového rozhovoru se pak může vyvrbit podstatně delší, během kterého třeba přijdete na další společné zájmy a koníčky.

Rozhodně si však nehrajte na něco, co nejste. Nedělejte věci sama proti sobě. Pokud víte, že on miluje hokej, ale vy zbožňujete krasobruslení, nestyďte se to přiznat. Bylo by dost trapné, kdyby se po měsících chození přišlo na to, že nevíte, kdo je Jaromír Jágr. 

A věřte nebo ne – přetvářka vyplave dřív nebo později na povrch. Chcete přece, aby se zamiloval do vás. A vy jste ho nezačala mít o něco méně ráda jen proto, že nemá rád ten samý sport jako vy, nebo ano?

Jak sbalit kluka? 13 skvělých tipů, které opravdu fungují!

8) Pracujte na svém sebevědomí a sebedůvěře

Když si budete jistá sama sebou a svou hodnotou, muži to z vás vycítí. Není totiž nic víc sexy a přitažlivého než žena, které si věří a zná svou hodnotu. Nehrajte si proto na malou nevinnou holčičku, která potřebuje zachraňovat. Silní muži mají rádi silné ženy.

Pochopitelně to neznamená, že si nemůžete říci o pomoc. Naopak. Potřebujete smontovat skříň a nevíte jak na to? Muž vám zajisté rád pomůže, a navíc se bude cítit jako hrdina. Klíčové je však toho nezneužívat a nepůsobit jako chudinka, která si bez pana Božského nezvládne zavázat sama tkaničku u boty.

Nebojte se ukázat, kdo skutečně jste a že jste samostatná. Na některé věci jsou však bezesporu lepší muži, tak jim dejte prostor se předvést.

Jak sbalit kluka? 13 skvělých tipů, které opravdu fungují!

9) Buďte trpělivá

Trpělivost růže přináší. Muži jsou často nesmělí a občas jim trvá, než seberou odvahu a vyrazí za ženou svých snů. Někteří to zvládají bez problémů, jiní potřebují trošku více popostrčit a získat větší množství náznaků, že má žena zájem. Snadněji pak seberou odvahu.

Proto nepospíchejte a nechtějte všechno hned. Kromě toho je dobré se nejprve více poznat, než se do něčeho spustíte. Platí, že čím blíž si druhého pustíte k tělu, tím hůř se vycouvává. Když naskočíte do rychle rozjetého vlaku, bude náročnější vystoupit. Funguje to tak i ve vztazích. Proto je dobré dát si skutečně na čas. Pokud je to ten pravý, tak vám stejně neuteče.

Kromě toho ženy, které moc tlačí na pilu, mohou muže vyděsit. Pan Božský by pak mohl vzít hodně rychle do zaječích. Není nic méně atraktivní než roztoužená osoba, která druhého uhání. 

Zamyslete se nad tím, zda by vás takový muž přitahoval. Patrně ne. Pak nedělejte to, co byste sama od svého potenciálního protějšku nerada zažívala.

Jak sbalit kluka? 13 skvělých tipů, které opravdu fungují!

10) Usmívejte se

Sama to nejspíš znáte. Úsměv pana Božského vám dovede doslova rozzářit den. Najednou nevadí, že prší, zmokly vám vlasy, a ještě jste schytala pořádnou nadílku od holuba? Všechno se zdá být úžasné, protože váš vyvolený se na vás usmál a “nakazil” vás svým štěstím.

Usmívejte se! Stejně tak jako to má pěkný efekt na vás, pravděpodobně to funguje i naopak. 

Úsměvem nic neztratíte, naopak spíš získáte. Je opět vědecky prokázané, že když se na někoho usmějete, většinou vám tento akt se zdviženými koutky úst oplatí. Není to báječné zlepšovat si takto vzájemně dny?

Nehledě na to, že každému to zkrátka více sluší, když se usmívá. Je proto veliká pravděpodobnost, že pan Božský se zamiluje právě do vašeho úsměvu. Protože co je krásnější než spokojená a veselá žena? Ostatně jsme o tom už psali v bodě 4. Usmívat se zkrátka vyplatí a je to investice, která nic nestojí. Honem do toho a půl je hotovo!

Čtěte také: 11 skvělých tipů, jak se líbat (abyste měli krásné dojmy)

Jak sbalit kluka? 13 skvělých tipů, které opravdu fungují!

11) Láska prochází žaludkem

Na každém šprochu pravdy trochu a platí to i v případě tohoto klišé. Muži obvykle rádi jedí. Upečte mu, uvařte mu a máte ho v kapse. Mezi oblíbené ingredience přidejte trochu lásky, a to by v tom byl čert, aby to nevyšlo!

Ačkoliv žijeme v 21. století a moderní době, kdy je trendy si jídlo objednat, případně vyrazit do restaurace, není nad domácí stravu. Muži mají zkrátka rádi, když o ně ženy pečují. 

Kromě toho tak máte díky tomu možnost se blýsknout a předvést co ve vás je. Že nejste jen intelektuálka, která si ráda zasportuje, ale zastane i práci v kuchyni. Navíc mu můžete dělat pomyšlení. Stejně jako muž vám rád opraví nefunkční myčku, vy můžete předvést svůj talent v kuchyni.

Nepochybně to ocení. Je jen na vás, na čem se s ním domluvíte.

Jak sbalit kluka? 13 skvělých tipů, které opravdu fungují!

12) Vyzkoušejte letmý dotek

Už jsme psali o důležitosti pohledů. Podobnou roli zastávají i doteky. Upoutáte jimi jeho pozornost, přičemž zároveň ho zaručeně rozpálí. Je totiž opravdu vzrušující, když se vás objekt vašeho zájmu jednou za čas “mimochodem” dotkne.

Jak na to? Správnou situaci musíte vycítit. Rozhodně nejde o žádné urputné ochmatávání se. 

Obvykle k vhodným momentům dochází, když s dotyčným hovoříte a chcete víc upoutat jeho pozornost. Pak mu položíte ruku třeba kolem ramen, dotknete se jeho kolene apod. Každý tento akt má krátké trvání, ale svůj účel splní. Patrně vás nebude moct dostat z hlavy a bude chtít víc a víc. Možná tím povzbudíte jeho sebedůvěru a začne se dotýkat i on vás!

Vyzkoušejte to, rozhodně nemáte co ztratit, leda získat.

Jak sbalit kluka? 13 skvělých tipů, které opravdu fungují!

13) Pozvěte ho na rande

Nedá vám pan Božský spát? Máte pocit, že se z něj zblázníte? Co sebrat odvahu, zachovat se dospěle a konečně to rozseknout?

Prostě za ním zajděte a zeptejte se, jestli s vámi nechce zajít na kafe. Muži milují sebevědomé ženy.

Navíc tímto krokem můžete leda získat. Buď to bude srdce vašeho milého nebo se naopak otevřete jiným potenciálním láskám. Sotva můžete potkat někoho nového, když většinu své pozornosti věnujete tomu, kdo o vás možná zájem nemá. Myslete na známé české přísloví: pro jedno kvítí Slunce nesvítí. Platí to i v případě mužů.

Z našich zkušeností můžeme potvrdit, že nejhorší je nejistota. Díky tomuto činu zjistíte, jak na tom jste a ohromně se vám uleví. Ať už bude odpověď jakákoliv. Držíme palce!

Čtěte také:

Uložte si článek – jak sbalit kluka na později a svým kamarádům:

Jak sbalit staršího kluka?

Jak sbalit mladšího kluka?

Sdílejte článek – jak sbalit kluka svým kamarádkám:


Mindfulness od A do Z - co to je? V čem pomáhá? Jak začít? 5

Gabriela

Naše kamarádka Gabriela odmalička miluje texty. Nejen, že je velmi ráda čte, ale sama tvoří. Na našem webu se zaměřuje především na lifestylová témata. Kromě toho, že ji hodně baví literatura, tak cvičí jógu a zajímá se o seberozvoj. V budoucnu by ráda vyrazila na Saharu. Tak se třeba dočkáme i reportáže z tohoto putování.