95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

Nemůžete vybrat ten správný dárek pro ženu? Připravili jsme pro vás obsáhlý seznam skvělých nápadů pro jakoukoliv příležitost – k narozeninám, na Vánoce, k svátku, k výročí. Navíc jsme nápady rozdělili i podle věku.

Nejlepší tipy na dárky pro ženu

1) Káva s věnováním

Kvalitní zrnková i mletá káva potěší každou milovnici kávy! Řemeslná pražírna Zlaté Zrnko nabízí prémiové ručně sbírané kávy s původem, navíc můžete na obal vytisknout vzkaz nebo jméno a vytvořit tak originální dárek ženě.

Káva jako dárek pro sestru

2) Kosmetika Yves Rocher

Udělejte ženě radost značkovou kosmetikou Yves Rocher. Ať už vyberete maličkost nebo třeba dárkovou sadu. Vybírat z celé řady kosmetických produktů můžete tady.

Kosmetická sada jako dárek pro sestru

3) CityZen – triko, na kterém není vidět pot

Darujte funkční triko, které odolá špíně, snižuje zápach a není na něm vidět pot!

Čeká firma CityZen přišla s revolučním produktem, který získává čím dál větší popularitu.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

4) Romantická vyjížďka na koni ve dvou

Kouzelná krajina. Vítr ve vlasech. Otěže v rukách. Vy a vaše milovaná polovička v sedle. Hledáte-li ideální romantický dárek, právě jste jej našli.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

5) Úniková hra Tour de Wine

Co takhle si okořenit klasickou sklenku vína o pár zábavných úkolů? Darujte jako zážitkový dárek jedinečnou venkovní únikovku plnou záhad, tajemna a vína. Obdarovaná se se skupinkou až 5 kamarádů se vydá po kapkách zločinu, které je dovedou do těch nejkrásnějších pražských vináren.

úniková hra tour de wine (1)

6) Dámské tričko s potiskem „Si to udělám sama“

Má smysl pro humor? A je jednou z těch, které jsou technicky zdatné? Tohle je ideální dárek pro ni!

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

7) Vyhlídkový let

Chcete-li pro ženu něco opravdu vyjímečného, dopřejte jí pohled na svět z ptačí perspektivy. Sednout do malého letadla a vznést se do oblak. Pozorovat krajinu rozdělenou na políčka, silnice a města. Vyhlídkové lety nad městy, hrady a zámky, lesy i polnostmi. Můžete se kochat pohledem z letadla poháněného vrtulí nebo z tichého větroně plachtícího na vzdušných vlnách.

Vyhlídkový let

8) Omakase: Šestichodové degustační menu pro dva

Ponořte se do unikátního chuťového zážitku, který vám přinese japonské Omakase. Omakase je v japonštině vyjádření důvěry zákazníka v šefkuchaře, který potom sám pro zákazníka vybírá ty nejchutnější pokrmy. Vskutku delikátní zážitek.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

9) Kurz latté art

Chcete vaši lásku ke kávě vyšvihnout o level výš? Přihlaste se na baristický kurz latté art, kde se naučíte připravovat prvotřídní espresso i kreslit pomocí mléčné mikropěny elegantní obrazce.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

10) Šperk Olivie

Co může potěšti ženu více, než šperk darovaný z lásky. Pokud víte, co má ráda, zkuste jí najít takový motiv. Pokud nevíte, srdíčko nikdy nezklame.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

11) Dárková truhla se zámečkem a pilkou

Pánované mají k bednám páčidla, dámy dostanou nápovědu se kterou mohou vyluštit kód a elegantně se k obsahu bedny dostat. No a v záloze je pilka 🙂

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

12) Masáž a relaxace

Masáže a masážní procedury snoubí příjemný zážitek s blahodárnými dotyky, které zlepšují zdraví a náladu. Přesné dotyky profesionálních masérů obnoví proudění energie vašeho těla.

Dopřejte sestře relax

13) Fotoknížka či fotokalendář

Osobně vytvořený dárek umí potěšit nejvíc. Pokud jste se ženou zažili spoustu krásných okamžitků. Vytvořte jí z vašich fotek fotoknížku či fotokalendář. Ať má na co vzpomínat i za spoustu let.

Fotokniha - originální dárek pro sestru

14) Ultrasonický čistič zubů

Tenhle zázrak kupte tomu, kdo nerad chodí na zubní hygienu, protože potom už chodit muset nebude. Čistič precizně a bezbolestně odstraní zubní kámen i skvrny na zubech. Z vlastní zkušenosti můžeme maximálně doporučit!

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

15) Stříbrný přívěsek Růžový Anděl

Řekněte jí, že je vaším andělem, díky krásnému stříbrnému šperku české rodinné firmy Olivie.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

16) Stříbrné náušnice Kočka

Milovnici koček zaručeně potěšíte těmito krásnými stříbrnými naušnicemi.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

17) Degustace vína či jídla

Je-li vaše žena gurmánka nebo milovnice dobrého jídla, co by ji mohlo potěšit více než taková degustační večeře nebo večer s dobrým vínem? Vyberte jí některou z vyjímečných degustací jídla, vína či alkoholu.

Degustace vína či jídla jako dárek pro sestru

18) Vytvořte pro ni originální tričko

Hledáte originální dárek ženě? Ať už se to týká koníčků, věku, aktuální situace nebo její povahy, vyberte nebo navrhněte ženě tričko! Vybírat můžete z předem vybraných motivů nebo design navrhnout zcela podle sebe! Celou nabídku najdete na T-shock.

dárek pro ženu

19) Kulinářský kurz Asie na talíři

Zážitkový kuchařský kurz vás provede přípravou lahodných asijských pokrmů, které už si nebudete moci dopřát jen v restauraci, ale i doma.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

20) VyPiNKaný balíček

Balíček pro dámu, která ráda šampaňské (a růžovou) jako dělaný!

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

21) Její oblíbený parfém

Pokud znáte její oblíbený parfém, chybu rozhodně neuděláte. Zkuste se nenápadně zeptat a vyberte její oblíbený z velkého výběru parfémů FAnn parfumerie.

Parfém jako dárek sestře

22) Čtyři dohody – Kniha moudrosti starých Toltéků

Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí nový přístup k vlastnímu vnitru, abychom dokázali proměnit svůj život v prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky. Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj špatných životních návyků, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení.

Knížka může být skvělým dárkem pro sestru

23) Jak si správně přát

Návod na to, jak uskutečnit své sny. Sám si utvářet svůj vlastní život, obdržet ve správnou dobu právě to, co člověk potřebuje. Autor v knížce ukazuje, že to nemusí zůstat jen zbožným přáním, a vysvětluje velmi praktickým způsobem, jak pomocí 7 pravidel získat potřebnou schopnost, abychom od života dostali vždy to pravé.

Knížka - jak si správně přát


24) Mushing – jízda se psím spřežením

Tak tohle bude přímo magická jízda jak pro sportovkyni, tak pohodářku. Energičtí polární psi, sportovní saně, vítr ve tváři a kolem dokola náááádherná zasněžená příroda, co víc si milovník zvířat a zimních sportů může přát!

zážitkové dárky - mushing (1)

25) Kvalitní brousek na nože

Co je v kuchyni horšího, než tupé nože. Toto je velmi praktický dárek, který ocení každá hospodyňka.

Praktický dárek

26) Moc přítomného okamžiku

Žít v přítomném okamžiku je podle Eckharta Tolleho pravá cesta ke štěstí. Nemá smysl trápit se minulostí a vynakládat úsilí vzhledem k budoucnu, když opravdový život se odehrává právě nyní a pouze teď s ním můžete něco udělat. Tato slavná kniha promlouvá od svého vzniku k milionům čtenářů, kteří v ní nachází vnitřní mír a souznění se sebou samými.

Moc přítomného okamžiku


Čtěte také: 55 skvělých tipů na praktický dárek

Nápady na dárky pro ženu k narozeninám

Následující tipy na dárky pro ženu jsme rozdělili do kategorií podle věku, každopádně jste to vy, kdo zná vaši ženu nejlépe a navíc na věku tak úplně nezáleží. Inspirujte se nápady, ať už je ženě 30, 40, 50 a nebo ještě víc!

Dárek pro ženu k 30. narozeninám

1) Individuální lekce lezení na stěně

Lezení se poslední dobou stává čím dál oblíbenější aktivitou. Dá se provozovat v jakémkoliv počasí a ročním období. Darujte soukromou lekci pro zlepšení lezeckým návyků.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

2) Sada cestovních organizérů do kufru

Tuto sadu organizérů nejvíce využijete při různých cestách. Ať už dovolenkových či pracovních. V sadě najdete celkem šest různě velkých organizérů. Všechny se zapínají na zip. Praktická vychytávka nejen pro cestovatele. V kufru budete mít přehledně vše uspořádané – kosmetiku, oblečení, boty nebo spodní prádlo.

Dárek pro sestru k 30

3) Cyklo-vodácký pobyt v Českém Švýcarsku

Tři dny a dvě noci v krásném prostředí Českosaského Švýcarska a Českého  středohoří plné pádlování i šlapání do pedálů. Připraveny jsou trasy, které v průběhu dne střídají kolo i kanoe. Mimo jiné vás čeká plavba komorou zdymadel.

Cyklo-vodácký pobyt v Českém Švýcarsku

4) Dámské triko „Tep vína“

Kámoška, sestra, přítelkyně…má ráda víno? Tak to musí mít tohle tričko!

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

5) Kurz tance s mistrem ČR

Chcete se naučit nové kroky nebo dopilovat taneční styl? Potěšte ji lekcí s tanečními mistry ČR!

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

6) Úniková hra – Titanic

Během této únikové hry se ocitnete v podpalubí této slavné lodi, která se pomalu potápí do hlubin ledového oceánu. Cesta na palubu je uzavřená a není možné uniknout…. nebo snad ano?

úniková hra - titanic (1)

7) Ošetřovatelka v Zoo

Pokud je žena milovnice zvířat, tento zážitek jí určitě udělá radost. Zažije zákulisí zoologické zahrady a vyzkouší si život ošetřovatele zvířat! Dozví se mnohé, co doposud netušila, a získá jiný pohled na svět (zážitek je dostupný pouze v Brněnské zoo).

ošetřovatelkou v zoo

8) Via Ferrata – základy lezení s instruktorem

Je to dobrodružka, co by si ráda vyzkoušel horolezení, ale doposud se na skálu neodvážila? Via ferrata se zkušeným instruktorem ji přesvědčí, že na to má a že ferrata je skvělá zábava. Zážitek plný panenské přírody a dobrodružství s jištěním zkušeného průvodce po skalách ji dostane a bude chtít lézt znovu a znovu.

via ferrata (1)

9) Skialpy: kurz pro začátečníky v Krkonoších

Zažijte skvělou adrenalinovou jízdu na hřebenech Krkonoš se zkušeným instruktorem. Žádné upravené sjezdovky či stopy, hezky pořádný freeride.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

10) Barefoot sandály XERO shoes

Bezkonkurenční lehké barefoot sandále. Sami jsme v nich prochodili Jižní Ameriku a prostě si je nemůžeme vynachválit. Zvládají i drsný terén, skoro nic neváží ani nezaberou. Za nás 100%

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

11) Potápěčem na zkoušku

Zakuste na vlastní kůži ponor pod vodní hladinu s kompletním potápěčským vybavením, naučte se dýchat a pohybovat pod vodou a najděte zcela jinou perspektivu.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

12) Zážitková lukostřelba

Zpevnit postoj, natáhnout tětivu, zamířit a vystřelit na terč! Kurz lukostřelby ve vás probudí instinkty lovkyně.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

13) Magnetický držák na nože

Super praktická věc, pro každou hospodyňku, která chce mít ostré nože a zároveň všechno po ruce!

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

14) Desková hra Krycí jména

Zábavná týmová hra s jednoduchými pravidly. Jeden z týmu napovídá ostatním kde jsou ukryti jejich „agenti“ a jim musí vymyslet jedno slovo, které je všechny spojuje. Z osobních zkušeností mohu hru vřele doporučit.

Desková hra jako dárek, co potěší

15) Úniková hra

Místnosti skýtající tajemství, dobrodružné mise, mysteriózní úkoly a mnoho dalšího. To jsou únikové hry, též známé jako escape games. Máte omezený čas na to, abyste vyřešili všechny hádanky a úkoly, ale hlavně se z místnosti dostali. Tato hra prověří vaše schopnosti, logické myšlení, improvizaci a odolnost vůči stresu. Připravte si svou inteligenci a důvtip, budete je potřebovat. 😉

úniková hra - dárek pro sestru k 20

16) Skládací stolek pro notebook

Praktický skládací stolek! Perfektní při práci na počítači, čtení knih na pohovce nebo třeba sledování oblíbeného seriálu v posteli. Stolek má široké spektrum využití. Snadné sestavení a zase skládání. Nastavovat stolek lze až o 360°. 

Praktický dárek

Čtěte také: 100 nejlepších přání k narozeninám, které potěší každého!

Dárek pro ženu k 40. narozeninám

1) Degustace

Láska prochází žaludkem, ale než se do něj dostane, přechází přes všechny smysly. Pohled na převalující se tekutinu v křišťálové sklenici, vůně kvalitního alkoholu stoupající nahoru do nosu, jemné praskání bublinek na tváři krásné ženy a nakonec samotná chuť nápoje či pokrmu v ústní dutině. Vyberte si některou z degustací a pak stačí pouze zavřít oči a ochutnávat, nejlépe ve dvou, protože ve dvou se to lépe táhne i ochutnává.

degustace

2) Luxusní noc v Tančícím domě

Hledáte unikátní zážitek jako originální dárek pro ženu? Na tuhle noc v Tančícím domě rozhodně nezapomenete. Dopřejte si luxusní ubytování v pokoji Deluxe s nádherným výhledem na Prahu. Zároveň potěšíte i své chuťové pohárky. Balíček je totiž obohacený o skvělý gastronomický zážitek. V restauraci Ginger & Fred je připravená exkluzivní tříchodová večeře.

luxusní noc v tančícím domě

3) Čokoládová sada – Podkova s koněm

Chcete překvapit milovnici čokolády? V Čokolandii najdete čokoládu s motivy prakticky všeho, na co si vzpomenete! Je to cyklistka, holka od koní nebo baletka? Všechny tyto motivy tu mají v čokoládě.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

4) Zážitkový herecký kurz

Boží zážitkový dárek pro ženy i muže s láskou k hereckému umění. Od improvizace po práci s hlasem a dechem.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

5) Vyhlídkový let Cessnou pro celou rodinu

Co pro tentokrát vyměnit procházku v přírodě za přelet nad ní? Vyhlídkový let v šestimístné Cessně 206H je skvělý dárek pro celou rodinu nebo partu přátel. Kromě pilota se do letadla vejde 5 osob.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

6) Ergonomická opěrka zad

Masážní opěrka zad podporuje správné sezení a tím upravuje páteř do přirozené polohy, přinutí vaši ženu sedět rovně, aniž by si to uvědomovala. Může ji využít v kanceláři, doma nebo i na cestách.

opěrka zad - Dárky pro muže

7) Kurz přípravy ryb a mořských plodů

Hledáte dárek pro milovnici ryb či mořských plodů? Co takhle kurz vaření, na kterém se naučí připravovat pokrmy jako z Michelinské restaurace?

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

8) Nazpívejte vlastní CD

Vyberte si oblíbenou píseň a zažijte její natáčení na vlastní kůži. Celým procesem vás provede zkušený hudebník. Od výběru tóniny až po samotné nahrávání.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

9) Kurz sladkého pečení

Ať už makronky nebo mini dortíky, pod vedením odborníků nahlédnete pod pokličku mnoha zajímavým receptům a naučíte se také spoustu tipů a triků, kterými ohromíte i svoji babičku.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

10) Stírací mapa světa

Zbožňuje vaše žena cestování a navštívila již spoustu krásných míst? Díky stírací mapě světa si může vést přesné údaje, které místa už navštívila nebo která chce navštívit. Mapa je vhodná pro všechny dobrodruhy a cestovatele.

Stírací mapa světa - dárek sestře

11) Degustace gin & tonic

Užijte si řízenou degustaci těch nejkvalitnějších ginů s tonikem. Ochutnávkou vás provedou zkušení someliéři ve stylovém koktejlovém baru.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

12) Eko-dárek

Zkuste vybrat dárek, který nejen potěší nejen obdarovanou, ale i planetu. Tyto dárky jsou praktické i ekologické.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

13) Základní fotografický kurz

Toužíte po lepších fotkách nebo chcete dodat vašim kompozicím šmrnc? Dvoudenní fotografický kurz vás v tomto ohledu rozhodně nezklame!

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

14) Kurz fotografování mobilem

Jak fotit a upravit fotky, aby se vyjímaly nejen na sociálních sítích, ale i v rodinných albech? Jak pózovat, aby to vypadalo skvěle? To všechno a mnohem víc vás naučí lektoři kurzu.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

Čtěte také: 63 tipů na nejlepší dárek pro tchýni

Dárek pro ženu k 50. narozeninám

1) Exkurze do světa kávy

Exkurze do této rodinné pražírny je perfektním dárkem pro každého kávofila. Vůně spousta zajímavých informací i příprava vlastní kávy. Stačí vyrazit!

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

2) Let balónem

Let v horkovzdušném balónu je krásný a romantický zážitek, který ocení prakticky každý. Strach z výšek vás nebude omezovat – protože balón není spojen se zemí a jen vstoupíte do proutěného koše připoutaného k obřímu balónu nad Vaší hlavou, získá si vás.

let balónem jako dárek pro sestru k 50

3) Degustace čokolády pro dva

Ochutnávka nejkvalitnějších a nejuznávanějších čokolád světových značek, jako např. Michel Cluizel, Francois Pralus, Bonnat, Valrhona, Amedei, Rococo atd. Dopřejte si sladké potěšení.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

4) Vyrazte do přírody na Glamping – tedy luxusní kempování

Že jste ještě o Glampingu neslyšeli? Nevadí, pokud má vaše žena vztah k přírodě, bude nadšená. Glamping spojuje klasické táboření s výdobytky moderní doby. Můžete tak zažít noc v luxusním domě na stromě nebo krásné jurtě uprostřed přírody s veškerým pohodlím. Glamping je jednoduše balzám pro duši, kdy se necháte okouzlit okolní přírodou a domů se vracíte plni pozitivní energie. Vybírejte z 25 kouzelných míst pro luxusní kempování v ČR.

Dárek pro sestru k 40

5) Štítkovač

Praktický pomocník na označování sklenic, boxů, kabelů, …zkrátka čehokoliv. Vhodný do dílny i do kuchyně.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

6) Zážitkový deník

Zážitkový deník potěší kreativní a tvořivé duše. Lepte, pište, malujte, zktátka si do deníčku vložte a zaznamenejte okamžiky, na které nechete zapomenout.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

7) Fyzioterapie: Naučte se tělo používat správně

Dáváte rádi praktické nebo zdravotní dárky? Fyzioterapie funguje kromě zmírňovaní bolestivých stavů i jako prevence budoucích problémů.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

8) Degustační balíček HRA

Šest lahví vína, degustační prostírání i návod, jak si takovou domácí degustaci správě vychutnat.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

9) Závěsná síť na fotky a dekorace

Skvělý interiérový doplněk, který svým designem rozhodně přebije klasické tradiční nástěnky.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

10) Nákupní organizér do auta

Praktický organizér nákupů do auta. Už se vám nebude nic kutálet po autě. Organizér můžete snadno složit, tak aby nezabíral žádné místo.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

11) Dvoudenní pobyt na jachtě

Fascinuje ženu život námořníků? Má ráda lodě? Pošelete ji na dva dny dobrodružství na palubě plachetnice! Loď bude mít k dispozici po celou dobu pobytu a ovládat si ji bude samotná posádka. Aby bylo dobrodružství kompletní, večer se vždy vrátí do přístavu, kde plachetnice zakotví a následně posádku čeká noc v kajutě.

pobyt na jachtě - Dárek pro sestru k 40

12) Cestovní vychytávky

Cestovatelských vychytávek je spousta. Pokud je vaše žena cestovatelka, vyberte jí jednu z praktických věcí na cesty jako dárek. Určitě v nabídce najdete některou, kterou opravdu ocení.

Cestovní vychytávky jsou skvělým dárkem

13) Zážitkový kurz – Život s handicapem

Zážitkově-naučný seminář pro všechny, kteří rádi koukají na věci z různých perspektiv.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

14) Kurz vaření

Vaří vaše žena s láskou, ráda experimentuje a objevuje nové kuchyně? Pořiďte jí kurz, kde se během pár hodin se zkušenými lektory naučí speciality jako např. sushi, wasabi, ratatouille, gratinování, glazírování, slaninové kabátky, višňové ragú, nebo domácí kari pastu.

kurz vaření - Dárky pro sestru

15) Dárkový poukaz na zážitek

Chcete koupit jako dárek ženě nějaký zážitek, ale nevíte jaký? Kupte jí dárkový poukaz a ona si už pak sama vybere něco, co si pak nejvíce užije.

dárkový poukaz

Dárek pro ženu k 60. narozeninám

1) Romantika na zámku pro dva

Jestli chcete pro ženu něco vyjímečného, pobyt na zámku je svělou volbou. V apartmánech zámku Loučeň může strávit krásné dny, se snídaní do postele, večeří při svíčkách, prohlídkou zámku i deseti místních labyrintů. Nechybí ani sauna a bazén. Vybírat můžete ze čtyř dobových apartmánů.

romantika na zámku jako dárek sestru

2) Wellness pobyt v Karlových Varech

Krásný dvoudenní wellness pobyt pro dva, kde si žena může vychutnat procedury, sauny, vířivku, výborné jídlo i péči masérů. S takovým dárkem, rozhodně chybu neuděláte!

Wellness pobyt v Karlových Varech jako dárek pro sestru k 50

3) Degustace světových vín

Vinný zážitek, při kterém se naučíte přesnému postupu degustace. Čeká vás řízená degustace 10 vzorků tematicky vybraných vín a k občerstvení vzorky sýrů, uzenin a dalších delikates.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

4) Reflexní kšandy

Reflexní kšandy jsou nutností nejen pro cyklisty, ale i běžce nebo děti zejména v zimních obdobích, kdy je brzy tma. Bez přehánění vám mohou zachránit život.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

5) Kolagen proti stárnutí

Kolagen, to je dárek který bojuje proti stárnutí. Kolagen zlepšuje zdraví kostí, kůže,svalů, podporuje klouby, posiluje růst nehtů a vlasů.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

6) Lék na dlouhověkost NMN

Legendární doplněnk stravy doporučovaný Davidem Sinclairem, který věnuje svou vědeckou dráhu právě dlouhověkosti.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

7) Sestavení rodokmenu v mužské a/nebo ženské linii

Zajímala by vás rodinná historie, ale nikdy jste se k tomu blíže nedostali? Nechte si sestavit rodokmen.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

8) Narozeninový kalendář

Chcete nezapomínat na narozeniny blízkých a zároveň mít pěknou dekoraci do bytu? S tímto kalendářem už na žádné narozeniny nezapomenete!

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

9) Projížďka legendárním Velorexem

Je to pohodářka a má ráda starou českou klasiku? Darujte jí spanilou jízdu Velorexem 350, který bude i celých 20 minut řídit! Je to jediná příležitost v ČR, kde si může do tohoto auta sednout i za volant, takže není čas váhat!

projížďka Velorexem (1)

10) Svítící růže ve skleněné váze

Darujte růži, která nikdy nezvadne. Romantický dárek i hezká dekorace.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

11) Hřejivý bederní pás

Praktický dárek, který pomůže při bolestech zad, pasu nebo břicha,…

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

12) Sada na malování obrazu podle čísel

Ideální dárek ženě s kreativní duší. Malovaný obraz vybarvený podle čísel je ve výsledku krásným uměleckým dílem. Dokonalý prostředek k odreagování.

Sada malování jako vánoční dárek pro sestru

13) Oříškový dárkový box

Potěšte své blízké dárkem u kterého nesáhnete vedle. Ať už vyberete konkrétní oříšky nebo dárkový box, po takovém dárku se prostě zapráší!

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

Tipy na dárek pro ženu k výročí

1) Já a ty – Náš příběh

Já a ty je kniha, do které můžete psát a vlepovat Vaše společné fotky. Může se tak stát krásným deníkem vašeho vztahu. Knížka vám pomůže připomenout si zlomové okamžiky vašeho vztahu i spoustu společných zážitků, ujasnit si, kam byste se chtěli ubírat dál i jak dobře se znáte, a zjistit o sobě i to, co jste dosud netušili.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

2) Šperk Olivie

Co může potěšti ženu více, než šperk darovaný z lásky. Pokud víte, co má ráda, zkuste jí najít takový motiv. Pokud nevíte, srdíčko nikdy nezklame.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

3) Stříbrný přívěsek Růžový Anděl

Řekněte jí, že je vaším andělem, díky krásnému stříbrnému šperku české rodinné firmy Olivie.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

4) Stříbrné náušnice Kočka

Milovnici koček zaručeně potěšíte těmito krásnými stříbrnými naušnicemi.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

5) Wellness pobyt na Šumavě

Ideální zážitkový pobyt pro ty, kterým jsou tři dny odpočinku málo. Dopřejte si prodloužený relax uprostřed Národního parku Šumava. Vesnička Srní leží uprostřed nádherné šumavské přírody s čistým ovzduším, průzračnými jezery a zdravými lesy.

V létě se můžete projíždět na kole podél nejkrásnějších řek Šumavy – Vydry a Křemelné, v zimě můžete využít běžecké tratě vedoucí přímo z hotelu, nebo si sjet místní sjezdovky. Po výletě můžete relaxovat v sauně s parní lázní nebo si dát pár temp v bazénu. V hotelové restauraci si pak pochutnáte na tradičních šumavských pokrmech z čerstvých surovin. Čtyři dny plné přírodních, sportovních, relaxačních a gastronomických zážitků čekají jen na vás.

wellness pobyt na Šumavě

6) Soukromá prohlídka Prahy přesně podle vás

Ano, v Praze už jsme všichni byli, ale nechtěli byste ji poznat z úplně jiného úhlu pohledu? Navíc ve vlastním tempu a s tím, že vy budete ten, který si řekne, kam se můžete vydat.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

7) Ubytování v tree house s vlastní saunou

Pobyt v treehousu je výjimečným zážitkem, který vám dovolí zpomalit a užít si klid v korunách stromů. Užite si cedrovou saunu, vířivku i chlazenou vinotéku.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

8) Rande v jeskyni

Co byste řekli takovému speleorande? Zajte podzemní ferratu, která vás vezme až 40 metrů pod zem, takový zážitek vás rozhodně sblíží!

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

9) Pět jazyků lásky

Kniha pro ty, kteří chtějí ve svém vztahu či manželství prožít skutečné naplnění a hluboké porozumění. Autor provází čtenáře pěti základními jazyky lásky – pěti oblastmi vztahu, které jsou klíčové pro harmonii. Srozumitelně radí dvojicím, jak konkrétně přijímat a dávat lásku tak, aby vztahy v celé rodině byly naplněny porozuměním. Potřeba být milován stojí ve středu manželství. Smyslem knihy je zaměřit se na konkrétní projevy lásky, nezbytné pro naše emocionální zdraví. Autor uvádí četné příklady ze své praxe.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

10) Hrnek se srdíčkem

Hrneček, který po zalití vykouzlí srdíčko může být skvělým nejen vánočním dárkem pro ženu.

Vánoční dárky pro sestru

11) Řetízek pro štěstí a z lásky 4v1

Šperk je sázka na jistotu, protože ten potěší vždycky. Tento řetízek je navíc oboustranný – na jedné straně jsou kamínky v červené a na druhé straně v černé barvě. Lze ho nosit jako čtyři srdíčka vedle sebe či jako čtyřlístek. Ve tvaru čtyřlístku drží díky dvěma magnetům na bocích krajních srdíček.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

12) Romantické překvapení

Růžové lístky vám pomohou vytvořit perfektní romantickou atmosféru i uz vás doma. Zapalte svíčky, uvařte/objednejte jídlo a z lístků vytvořte třeba cestičku do ložnice.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

13) Hra pro páry

Překvapte přítlekyni novou erotickou hrou pro 2 hráče, při které odhodíte zábrany a začnete sexperimentovat. Hru můžete hrát ve dvou provedeních: light pro umírněné a hard core pro odvážnější.

hra pro páry

14) Dámské triko „Limited Edition“

Speciální dárek pro tu vaši nej! Dárek, který vyzdvihne její jedinečnost.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

15) Erotická pomůcka

Darujte potěšení…😈 Může jít o hračku, která potěší vás oba 🙂

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

16) Zamilované hrníčky

Zamilované hrníčky ve tvaru srdce. Navíc, když hrníčky položíte přesně vedle sebe, tak do sebe zapadají, jako puzzle. Ukažte svému partnerce, jak moc ji milujete a pořiďte jí tento krásný dárek, kterým mu dáte najevo své city.

Dárek pro muže - zamilované hrníčky

17) Polštářek pro zamilované

Další rozkošný romantický dárek, který vaši polovičku určitě potěší. Vyjádřete lásku polštářkem.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

18) Hrníčky – láska magnet

Vy dva bez sebe nevydržíte. A proto musíte mít tyhle krásné párové hrníčky ❤️

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

Čtěte také: 73 tipů na romatický dárek k výročí, který potěší

Tipy na dárek pro ženu k svátku

Dárek pro ženu k svátku může být drobnost, která potěší, ale i malá praktická věc, která se hodí do každodenního života.

1) Náramek pro ženu se srdíčky

Šperky jsou sázkou na jistotu. Elegantní náramek pro každou příležitost. Tento romantický šperk krásně doplní outfit a podtrhne eleganci. Hodí se jak do práce, tak i na společenské události. 

Dárek pro sestru k svátku

2) Nezničitelné silonky

Každá žena to zná velmi dobře – se silonkami jdou bohužel ruku v ruce zatržená a unikající očka, která se utvoří i při nejopatrnějším nošení. Nosí vaše polovička ráda sukně? Darujte jí silonky z extrémně odolného materiálu. Odolné silonky jsou velmi praktický dárek pro ženu.

Drobný dárek pro sestru k svátku

3) Bezdrátová nabíječka

Tato vychytaná nabíječka potěší všechny, kteří vlastní mobily, které podporují bezdrátové nabíjení technologií QI.

USB kabel zapojte do nabíječky a druhý konec např. do USB slotu v počítači. Na nabíječku položte telefon, ale pouze tak, aby nabíjecí cívka byla uprostřed nabíječky. 

Malý dárek pro sestru k svátku

4) Hledač klíčů

Znáte dobře vaši ženu a víte, že se jí stává, že nemůže najít klíče? Pořiďte jí hledač klíčů, který stačí připnout jako klíčenku. Jakmile opět nebude žena vědět, kam klíče položila, stačí zapískat. Hledač klíčů na pískot začne reagovat hlasitým pípáním, díky kterému klíče najde. Součástí klíčenky je i malá baterka.

Drobný dárek pro sestru k svátku

5) Nálepka na stěnu

Velké samoleky na zeď jsou něco, co vytvoří příjemnou atmosféru obýváku i pokojíčku. Pokud máte přectené zájmy vaší ženy, nebojte se vybrat jednu z velkého výběru samolepek s různými motivy.

Nálepka na stěnu jako dárek pro sestru

Další tipy na dárky pro ženu

Mezi následujícími tipy najdete značně adrenalinové aktivity. Jednoduše – pro následující dárky se rozhodněte jen v případě, že jste si jisti, že máte svou ženu dokonale přečtenou a víte, že jí i adrenalinový zážitek udělá radost.

1) Kurz sebeobrany

V kurzu sebeobrany se i zapřísáhlý pacifista naučí různé techniky sebeobrany, aby ho nic nepřekvapilo. Kurz je vhodný pro ženy i muže od 15 let.

95 tipů na nejlepší dárek pro ženu (který opravdu potěší)

2) Bungee jumping

Nebojí se vaše žena adrenalinu? Darujte jí skok z vysokého mostu s pružným lanem nebo zhoupnutí v extrémním přetížení na bungee houpačce. Jde o nestárnoucí klasiku mezi adrenalinovými zážitky.

bungee jumping - adrenalinový dárek sestře

3) Tandemový seskok padákem

Chcete ženě dopřát „trochu“ adrenalinu? Kupute jí tandemový seskok ze 4 000 metrů. Vyzkouší si volný pád rychlostí až 200 km/h a bude z toho mít nezapomenutelný zážitek na celý život.

tandemový seskok - adrenalinový dárek sestře

4) Větrný tunel

Vaše žena si vyzkouší volný pád a pocítí sílu větru o rychlosti až 270 kilometrů v hodině. Bude to jako po výskoku z letadla, ale ve skutečnosti do žádného ani nenastoupí. Vy se tak o ni nemusíte bát.

větrný tunel

Napadají vás nějaké originální dárky pro ženu, který nám chybí v seznamu? Napište nám váš tip do komentáře. Moc rádi ho přidáme!

Čtěte také dárky pro ostatní:

Nejlepší dárky pro maminku
Nejlepší dárky pro tátu (1)
Nejlepší praktické dárky
Tipy na nejlepší dárky pro sestru
Nejlepší dárek pro bratra
Nejlepší dárky pro kamaráda
Nejlepší dárky pro babičku
Nejlepší dárky pro dědečka
Nejlepší dárek pro kamarádku
Nejlepší dárky pro přítelkyni
Nejlepší dárek pro přítele (1)
Nejlepší dárek pro muže
Nejlepší dárky pro tchýni
Nejlepší dárky pro rodiče
nejlepší dárky pro cyklisty
Nejlepší pivní dárky
Nejlepší vtipné dárky
Nejlepší zážitkové dárky

Uložte si tipy na dárek ženě na později a svým kamarádům:

dárek pro ženu (1)
dárek pro ženu

Pomohl vám článek – originální dárky pro ženu? Nasdílejte ho svým kamarádům! Třeba i jim pomůže!