Nejlepší komedie: 93 filmů, u kterých se potrháte smíchy!

Přinášíme vám velký výběr nejlepších komediálních filmů, které musíte vidět!

Komedie jsme rozdělili do několika kategorií – české, romatické, akční, rodinné, nové a další zahraniční. Můžete skočit přímo do vaší oblíbené kategorie:

Nejlepší české komedie

1) S tebou mě baví svět

Perfektní komedie, která nikdy neomrzí. Aneb když si tři tátové prosadí svou i za cenu toho, že si na pánskou jízdu na chalupě budou muset vzít všechny děti. Nabalte si bačkůrky, expedice Ydykseb právě začíná.

2) Sněženky a machři

„Dřepkins!“ Kdo by neznal Vikyho Cabadaje? Co vše se může stát, když studenti druhého ročníku gymnázia odjedou na povinný lyžařský kurz? Čerstvou krev mezi známé spolužáky vnese profesorova dcera Marika. Holky závidí, kluci se vsází. Česká komedie, která vrcholí tajným večírkem ve sklepě ubytovny.

3) Slunce, seno, jahody

Do Hoštic dorazí student Šimon Plánička, který zde chce vyzkoušet svůj experiment s dojivostí krav. Když mu nedají v kravině příležitost, využije nabídku faráře Otíka. Co vše se stane, když se po malé vesnici rozkřikne, že jde o syna krajského funkcionáře? Komedie Slunce, seno jahody se dočkala dalších dvou pokračování, která určitě nesmíte vynechat.

4) Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka

Nabručený trenér Pepik Hnátek a jeho fotbalový tým Slavoj Houslice. Týmu se nedaří, a dokonce i kapitán Jirka Luňák trenéra se spoluhráči tajně pomlouvá. Současně se mu však vtírá do přízně a doufá, že bude moci trenéra co nejdříve nahradit. Ale Hnátkovi se do trenérského důchodu nechce.

5) Vlastníci

Neuvěřitelně opravdové zpracování každodenního boje vlastníků bytových jednotek s úředním šimlem i názory dalších obyvatel. Jak probíhá schůze vlastníků a jak se ideály jednotlivých účastníků mohou rychle rozplynout?

6) Účastníci zájezdu

Ležel tam jak vyvrženej vorvaň.. Pozvat své rodiče na dovolenou může být výborný nápad, dokud se opravdu nevyrazí. Typicky české chování turistů? Ano. Strach s gayů i snaha ušetřit vařením vlastních jídel na pokoji? Pobyt u moře okoření známý zpěvák, který na dovolené řeší krizi tvorby i útěk před povinnostmi.

7) Dovolená s Andělem

Když protivný a nabručený kontrolor dostane poukaz na dovolenou, to se budou dít věci! Anděl je protivný mrzout, který se do veselého společenského prostředí ubytovny Jezerka zdánlivě vůbec nehodí. K zázračné proměně mu pomůže až kamarád Vyhlídka.

8) Probudím se včera

Když si uvědomíte, že jediná láska vašeho života byla spolužačka na střední, nezbývá než se vrátit v čase. To se profesoru češtiny Petrovi skutečně povede. Ale bude to tak, jak si představuje? Jsou vzpomínky na střední skutečně takové, jak si myslí?

9) 10 pravidel, jak sbalit holku

Být úspěšným vydavatelem chytlavých knih o svádění žen a mít syna, který je v tomto směru naprosto nesmělý? To není dobrá reklama. Jak nesmělému Markovi pomoci získat dívku jeho snů a vyzkoušet tak zaručené postupy? Rozehrává se propracovaná strategie plná trapasů, náhod a vtipných momentů.

10) Hodinový manžel

Provozují vlastní bazén, hrají vodní pólo, to je hlavní náplň života čtyř kamarádů. Co ale dělat, když bazén hygiena kvůli špatným podmínkám vypustí? Třeba hodinové manžele. Klientela se rychle rozrůstá a sní i řada veselých příběhů, které trochu komplikují kamarádské i rodinné vztahy.

11) Líbáš jako bůh

Soužití s bývalým manželem úspěšným spisovatelem Karlem, problémy v rodině syna i ovdovělé sestry nemohou profesorku francouzštiny Helenu Altmanovou odradit od silného vztahu, kterému propadne, když potká lékaře záchranné služby. Ale ani František to doma nemá jednoduché. Má totiž Bohunku…

12) Anděl Páně

Nešikovný anděl Petronel prostě umí zkazit skoro vše. A když dojde trpělivost i samotnému Bohu, pošle Petronela za trest na svět, aby tam napravil jednoho hříšníka. Pokud se mu to nepovede, bude muset do pekel. Pomůže mu nějak jeho průvodce čert Uriáš?

13) Světáci

Být aspoň jednou v životě za opravdového gentlemana a užít si noční Prahu v té nejvybranější společnosti? Ano, i takové sny mají tři zedníci, kteří přijeli do Prahy opravovat fasády. Situace šikovně využije jedna šatnářka, která svůj byt půjčuje třem lehčím dívkám pro jejich rychlý výdělek. Jak ze sebe za pár dní udělat učence s dokonalým stylem?

14) Na samotě u lesa

Chčije a chčije…aneb jaké to je koupit chalupu i s dědou? Veselá rodinná komedie nastavuje zrcadlo rozporu mezi městskou rodinou a životem na samotě. Jak se zbavit dědy, kterého vlastně všichni mají rádi?

15) Hoří, má panenko

Česká povaha odhalená až na samu dřeň. Hořká komedie ukazuje malost a povahu českého člověka v celé své nádheře. Co vše se může stát během jednoho hasičského bálu? Třeba volba královny krásy.

16) Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář

Perfektní parodie na melodramata z třicátých let nabízí opravdovou zábavu. Kýčovité přehrávání, ale i super zápletka, snaha o zneužití jednoduché vesnické dívky, to vše v jednom. Čekejte i šlechetného milionáře, který tajnou podporou dívky přijde o veškerý majetek. Bude happy end?

17) Postřižiny

Poetické prostředí malého pivovaru, strýc Pepin, rozverná paní správcová. Film, u kterého zaručeně dostanete chuť na dobře vychlazené pivo. S motocyklem značky Laurin a Klement vyrážíme do kouzelných časů, které jsou již nenávratně pryč.

18) Kouř

Mladý inženýr Mirek přichází na nové pracoviště, kde dostane nesnadný úkol. Poradit si se špatným ovzduším. Ale proč na tom má dělat, když už řešení dávno existuje? Naprosto originální satirický snímek okouzlí i ojedinělým humorem. Prostě: je to fajn fajnový.

19) Pane, vy jste vdova

Záměny, operace, nová těla z telecího. Fantastická komedie obsazená řadou velkých filmových hvězd vás bude bavit od začátku do konce.

20) Vrchní, prchni!

Jak knihkupec Dalibor Vrána využil situace, že si jej v restauraci spletli s vrchním? Naprosto geniálně. Když platíte několik alimentů, pak vám někdy takový podvůdek přijde jako dobré řešení. Ale co je moc je moc.

Nejlepší romantické komedie

21) Deník Bridget Jonesové

Na osamělost nefungují ani cigarety, ani alkohol a už vůbec ne jídlo. Redaktorka Bridget je navíc jako lepidlo na trapasy a neuvěřitelné životní příhody.

22) Láska nebeská

Řada skvostných mikropříběhů a především neuvěřitelně pohodová atmosféra celého filmu vás prostě dostanou.

23) Deset důvodů, proč tě nenávidím

Bianca smí randit, jen když bude randit i její sestra Kate. Otec ví dobře, že se perfektně pojistil, Kate totiž randit nebude. Když zoufalý Cameron najme drsňáka Heatha Ladgera, rozehrává se opravdu divoká jízda.

24) Rebelové

Dokonale sladký muzikál, který je postavený na nejznámějších písničkách šedesátých let. Celý děj se ovšem odehrává v prosluněném létě roku 1968.

25) Prázdniny v Římě

Být princeznou není zas až tak jednoduché. Máte víc zákazů než svobodné vůle. A když jednou přeteče pohár….můžete prožít nejen opravdové dobrodružství, ale také lásku.

26) Pretty Woman

Zabloudit v LA není zas až tak složité. Štěstí je pak potkat někoho, kdo vám ukáže správný směr a cestu. A můžete zjistit, že nejen k hotelu, ale i v životě. Dokonalá komedie s přímo pohádkovým námětem – „jak chudá dívka ke štěstí přišla“.

27) Po čem ženy touží

Chcete vědět, co si ženy opravdu myslí? Ano? Tak po zhlédnutí tohoto filmu už si to přát nebudete. Nick by vám o tom mohl vyprávět.

28) Hříšný tanec

Baby tráví se svou rodinou prázdniny v luxusním letovisku. Pozná zde úžasného učitele tance Johnnyho. Pomůže jemu a jeho kamarádce z trablů a sama se naučí božsky tančit.

29) Prázdniny

Jak se mohou zvrtnout plány na vánoční samotu a odpočinek? Třeba tím, že si vyměníte domy, auta, v podstatě i celý život s někým, koho vůbec neznáte.

30) Noc na Karlštejně

Výborný muzikál, který jedinečným způsobem zpracovává dobu vlády Karla IV. Děj se odehrává na panovníkově hradě Karlštejn, kam měly ženy zapovězeny přístup. Přesto se dvě v jednu noc na hrad dostanou a prožijí zde nejedno dobrodružství.

31) Chyť mě, jestli to dokážeš

Frank Abagnal jako geniální manipulátor, podvodník a padělatel. A vše nastartoval nevinný dárek od otce – šeková knížka. Frank prokoukne slabiny systému, začne falšovat, stane se pilotem, lékařem i právníkem, aniž by vystudoval jedinou školu. Dokonalost předvádí i v útěcích před spravedlností.

32) Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy

Čtyřicet let starý film působí jako by byl natočený minulý rok. Precizní zpracování, silný a chytlavý děj, super herecké obsazení nabízí dobrodružný a opravdu zábavný děj. Zapomeňte na Bonda i na superhrdiny, je tu Indiana Jones!

33) Táta v sukni

Jak moc může milovat otec své děti? Až tak, že se kvůli tomu, aby mohl být s nimi, vydává za jejich chůvu!

34) Sám doma

Malý Kevin zůstane omylem sám v obrovském domě. Celá rodina odlétá na Vánoce na dovolenou. Obrovský pocit svobody však naruší dva zlodějíčci, kteří si dům Kevinovy rodiny vyberou jako cíl k vyloupení.

35) Bean: Největší filmová katastrofa

Znáte Mr. Beana ze seriálu? Pak musíte vidět i jeho celovečerní film. Svérázný kustod národní galerie v Británii je vyslán do Ameriky jako odborník (ano, aby se ho doma zbavili).

Čtěte více: Romantické filmy: 115 nejlepších, které opravdu musíte vidět

Nejlepší akční komedie     

36) Johnny English

Když je v monarchii krize pomůže i rádoby agent britské tajné služby. Ovšem, jak už to tak od představitele Mr. Beana čekáme, řešení situace budou poněkud svérázná.

37) Návrat do budoucnosti

Spolupráce Martyho McGlye a geniálního (byť trochu trhlého) vědce doktora Emmetta Browna osvěží oběma neuvěřitelně život. Geniální vynálezce totiž sestrojí stroj čas a zabuduje je do sportovního vozu DeLorean. Jednou večer je ale zastřelen teroristy. Marty se jen snahou o útěk nečekaně dostane do roku 1955 a může tak ovlivnit celou budoucnost.

38) Mizerové

Udělejte si popcorn a pohodlně se usaďte. Zhlédnete klasický zábavní akčňák s velmi pohodovým a plynulým dějem, plným krásných žen, nadupaných strojů a ohavných zločinců. Patří mezi filmy, ke kterým se budete chtít vracet.

39) Muži v černém

„Elvis je mrtvej.“ „Není, jen se vrátil na svou planetu…“ Nikdy nevíte, s kým se na zemi potkáte. A aby nedocházelo k mimozemské kriminalitě, na to tu jsou Muži v černém. Super sci-fi komedie, která jen tak nezestárne. Má to prostě styl.

40) Dostaňte agenta Smarta

Maxwell Smart touží být tajným agentem. A když se mu to zvláštní shodou okolností podaří, stává se stejně nebezpečným, jako je třeba inspektor Clouseau. Čekejte super parodii na bondovky s prvky grotesky.

41) Policajt ze školky

Policajt učitelem v mateřské škole? To je vtip? Ne, to je Arnold Schwarzenegger. Hora svalů si ovšem s malými protivníky neporadí jen tak. Jak získat respekt a zároveň neprozradit svou tajnou misi? Nebude to jednoduché.

42) Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

Komu patří závoďák Buggy? Jak vyřešit spor o cenu za automobilový závod. Ikdyž se tváří jako rivalové, nyní musí držet spolu. Jinak si s gangsterskou tlupou neporadí. Super akční záležitost plná rvaček a honiček.

43) Růžový panter

Inspektor Clouseau je prostě poděs. Přesto je to on, kdo honí obávaného Fantoma v lyžařském středisku, kde je ve stejné chvíli i princezna Dala (shodou okolností majitelka nejslavnějšího diamantu světa). Troufne si Fantom ukrást tento klenot?

44) Fantomas

Luis de Funes zazáří doslova v jakékoli komedii. Ale v sérii o záhadném zločinci, který chce získat moc nad celým světem – Fantomasovi – vyloženě exceluje.

45) Zvíře

Jak tíživá finanční situace a zlobivá přítelkyně mohou zamotat život snaživému kaskadérovi? Hodně. A když ještě musíte natáčet za zženštilého herce Bruna Ferrariho, to už je na jednoho skutečně moc. Jean Paul Belmondo v geniální dvojroli.

46) Demolition Man

Zmrazení těla jako trest? Ano, a to včetně výchovného programu. Potom, když se za x let probudíte v daleké budoucnosti, jste nejen vychovaný, ale umíte například i háčkovat. Sylvester Stallone a Sandra Bullock v super komedii.

Nejlepší rodinné komedie

47) Jak vytrhnout velrybě stoličku

Chybí vám tatínek? Tak si ho najděte. A když najdete toho pravého, možná zjistíte, že je to váš tatínek skutečný, i když jste si mysleli, že umřel na horolezecké výpravě. Nestárnoucí Tomáš Holý v dokonalé rodinné komedii.

48) Hledá se Nemo

Nemo je jediná rybička, která zůstala po nájezdu dravé ryby, která vyplenila hnízdo jiker. Není se proto čemu divit, že Nema tatínek hlídá jako oko v hlavě. Možná až trochu moc. A první den ve škole se stane, co nikdo nechtěl. Nemo je odchycen a odvezen neznámo kam! Velký výprava do nesmírných dálek oceánu právě začíná.

49) Doba ledová

Mamut Manfred, lenochod Sid, tygr Diego a lidské dítě? Dobrodružství na pozadí velkého putování zvířat za příznivější oblastí, kde bude dostatek krmení a mnohem méně ledu.

50) Pojďte pane, budeme si hrát

Veselé příběhy svérázné dvojice malých medvídků, které prožívají jedno dobrodružství za druhým.

51) Obušku, z pytle ven!

Jak potrestat lidskou závist a nepěknou krádež? Samozřejmě obuškem. Ale než jej chudý muzikant opravdu využije, musí přijít sám na to, že svět není tak přívětivý, jak si původně myslel.

52) Já, padouch

Gru a jeho tým poťouchlých mimoňů. Jak získat co největší slávu (a třeba i uznání vlastní matky)? Přece s plánem ukradnout Měsíc. Cestu k cíli mu mohou usnadnit tři dívky ze sirotčince. Nebo ne?

53) Někdo to rád horké

Být svědky vyřizování účtu mezi gangsterskými bandami se nikdy nevyplácí? Jak přežít? Prchnout v pořádném převleku. Třeba se vydávat za dvě dívky a nastoupit do dívčí kapely. Ale co když v kapele zpívá úžasná Marylin Monroe?

54) Jára Cimrman ležící, spící

Geniální všeumělec a také vynálezce Jára Cimrman. Kdo by ho neznal? Jaký byl jeho život a za co všechno mu vděčíme?

https://www.youtube.com/watch?v=UhkXO3lAuak

55) Limonádový Joe aneb Koňská opera

V Trigger Whisky Salooně se podává pouze whisky. K pobavení hostů zpívá Tornádo Lou, tedy až do chvíle, kdy město navštíví obchodní zástupce firmy Kolaloka a přesvědčí všechny zdejší padouchy, že správnou mušku zajistí pistolníkovi pouze nealkoholická limonáda.

56) Slavnosti sněženek

Co vše se může stát kolem sporu dvou mysliveckých spolků nad zastřeleným kancem? Aneb když spolky uspořádají společnou hostinu – a bude kanec se zelím nebo se šípkovou?!

57) Úžasňákovi

Rodina Úžasňákových se snaží zapomenout na své superschopnosti a žít běžným životem na malém městě. Tedy až do chvíle, kdy je otec rodiny povolán na vzdálený ostrov s tajemným posláním.

58) Vzhůru do oblak

Ovdovělý Carl, prodavač pouťových balónků vyřeší nutnost vystěhovat se ze svého domu celkem svérázně. Vznese se totiž do oblak spolu sním. Akorát si nevšimne, že na palubě létajícího domu je i osmiletý Russell.

59) Shrek

Příběh zlobra Shreka a upovídaného Oslíka vypráví o jejich snaze najít a vysvobodit krásnou princeznu Fionu. Ale nic není tak, jak se na první pohled zdá.

60) Lichožrouti

Také se vám ztrácejí ponožky? Zbývá vám z každého páru jen jedna? Víte, kdo za to může? Lichožrouti – ti se jimi totiž živí.

61) Kuky se vrací

Když se Ondra musí zbavit své oblíbené hračky (protože má astma a hračka ho může dráždit), začne pracovat jeho fantazie naplno. Ale je to opravdu jenom fantazie, nebo se Kuky opravdu vydává na velkou dobrodružnou výpravu?

62) Kolja

Manželství na oko se nevyplácí. Zvlášť, když vám najednou místo mladé ženy zůstane jen její malý rusky hovořící syn. Může být něco horšího a může něco víc zkomplikovat život? Nebo je to jinak a František prožívá nejhezčí období svého života?

63) Tři veteráni

Vtipem sršící klasická pohádky o třech vysloužilých vojácích, třech skřítcích, kteří dávají tři kouzelné předměty. Jak rozumné muže může napálit jedna nafoukaná princezna?

Nové komedie (poslední 3 roky)

64) Frčíme

Elfští bratři Tichošlápkovi dostanou neopakovatelnou nabídku strávit jeden den se svým mrtvým otcem. Dá se tomu odolat? A co až na to přijde máma?

65) Až na Měsíc

Najít mýtickou měsíční bohyni nemusí být tak nesnadné. Stačí postavit si vlastní kosmickou loď a vyrazit na nevídanou výpravu.

66) Mizerové navždy

Mike a Marcus jsou zpět. Proč neodložit odchod do penze a nevrhnout se ještě na poslední akci? Šéf drogového kartelu Aretas to pak má rozhodně spočítané.

67) Děda, postrach rodiny

Můžete milovat svého dědečka bezmezně, ale jen do chvíle, kdy se má přestěhovat k vám a zabrat vám váš pokoj. To prostě nejde. A to ani malý Peter nepřipustí. Jak ale vyštvat dědu do domova důchodců?

68) Na nože

Co když jsou z vraždy podezřelí v podstatě všichni blízcí zesnulého? To je pak vyšetřování jedna radost. Napínavý a zábavný detektivní příběh odpovídá tradici tvorby Agathy Christie.

69) Ženy v běhu

Seznam přání je jako poslední přání. Když si otec přál uběhnout maraton, tak se mu to splní, i kdyby byl mrtvý. Třeba s urnou na zádech. Tři dcery a jejich matka se připravují na náročný úkol.

70) Králíček Jojo

Neuvěřitelná komedie, kdy trochu nablbý Adolf coby fiktivní rádce pomáhá malému bloňďatému Jojovi splnit si jeho sen – stát se plnohodnotným nacistou.

71) Šprtky to chtěj taky

Když si najednou uvědomíte, že čtyři roky šprtání přinesly jen dobré známky, ale vůbec žádnou zábavu. Dá se to dohnat poslední den školy?

72) Co jsme komu zase udělali

Být konzervativní a s těžkým srdcem povolit svým dcerám, aby se provdaly za muže, kteří rozhodně nesplňují představy francouzských maloměšťáků. Ale budiž. Co když to ale půjde dál, co když se dcery budou muset stěhovat z Francie?!

73) Zelená kniha

  1. léta 20. století. Malý podvodníček se nechá najmout jako bodyguard černošského klavíristy. Míří totiž na divoký americký Jih.

74) Raubíř Ralf a internet

Vanilopka hraje Cukrkáry, ale už ji to nudí. Aby ji hru zpestřil, vymyslí pro nic Ralph nové trasy. Jenže co se stane, když se automat rozbije?

75) Chata na prodej

Rozloučit se s chatou těsně před prodejem? Proč ne? Co takhle rodinná oslava? Ale ne každý se na ni těší. A co se stane, když se nad ránem ztratí dědeček?

76) Prezident Blaník

Satirická komedie o tom, jak lehce lze zvítězit i v prezidentských volbách, když lidem naslibujete cokoli. Film vychází z úspěšného internetového seriálu.

77) Rodina na baterky

Katie je přijatá na vysokou školu a nemůže se dočkat až opustí otravnou rodinu. Ale její plány překazí otec, který rozhodne, že ji celá rodina na školu doprovodí.

78) Bábovky

Náhody, práce, vztahy, nenávist i lásky, to všechny propojuje. Příběhy hrdinů filmu se vzájemně proplétají a ovlivňují.

Další zahraniční komedie

79) Nedotknutelní

Najít si za opatrovníka právě propuštěného zločince? To ne. A zvlášť ne, když jste sice bohatý, ale ochrnutý aristokrat. Může takový vztah a práce vůbec fungovat?

80) Podnikavá dívka

Nebýt pořád ta druhá. A nenechat si líbit ukradnutí nápadu. To vše se stane Tess a proto využije situaci, kdy se její šéfka ze zdravotních důvodů zdrží na zimní dovolené a vezme osud do vlastních rukou.

81) Honba za diamantem

Když vám zavolá sestra z Kolumbie, že má potíže, musíte jet. A to i proto, že vám její manžel před tragickou smrtí poslal tajemnou mapku. A je jedno jestli jste zrovna romantická spisovatelka Joan Wilderová.

82) Bůh masakru

Jak si kulturně vyříkat, co vás trápí? Třeba že jako rodiče malého chlapce navštívíte rodiče jeho kamráda a zkusíte se omluvit za synovo chování.

83) Forrest Gump

Neuvěřitelná cesta Forrestu Gupma nás zavede od jeho nejútlejšího mládí přes nejdůležitější roky dějin vývoje USA. Fascinující film, u kterého se budete bavit, jak nikdy předtím.

84) Jsem božská

Mít pocit, že jste tlustá a nehezká, vám sebevědomí nepřidá. Může to ale vyřešit nehoda, při které se uhodíte do hlavy a najednou sebe samu uvidíte jako tu nejkrásnější a nejschopnější ženu. Ale pro okolí zůstanete jako dřív.

85) Hele vole, kde mám káru

Kocovina a ztráta paměti! Co se včera stalo a kde mám zaparkované auto? Než si na všechno Jesse a Chester vzpomenou, čekají je mnohé horké a velmi veselé chvilky.

86) Blbý a blbější

Lloyd a Harry najednou přijdou o práci. Jak se do toho zamotá výkupné, krásné ženy a únosci? Divoká a bláznivá komedie plná naprosto nečekaných zvratů.

87) Maska

Bankovní úředníček u žen nemá šanci. Tedy až do večery, kdy náhodou objeví záhadnou masku. A nasadí si ji. Pak se z něj stává někdo jiný. Stanley Ipkiss jako záhadný muž v zelené masce.

88) Bokovka

Poslední rozlučku se svobodou chtějí kamarádi Miles a Jack prožít každý trochu jinak. Jeden ochutnávkou vín a druhý (ženich) pořádnou jízdou.

89) Megapiraňa

Geneticky upravené a šíleně rychle rostoucí piraně jsou opravdovou hrozbou, zvlášť když se nečekaně dostanou na svobodu a prožírají si cestu k Floridě.

90) Méďa

Co když se vám splní hloupé přání, aby plyšový medvídek začal mluvit? Medvídek se stane celebritou, ale nakonec po letech má už jediného fanouška – vás.

91) Maléry pana účetního

Účetní Hugo Fantozzi má prostě složitý život. Ošklivou ženy, ještě ošklivější dceru, práci, kde si ho neváží. Ale aspoň je uznávaným šampionem v rychlosti přepínání TV stanic na dálkovém ovladači.

92) Žraločí tornádo

Bouře, jako ještě nikdo neviděl, Tornádo, ze kterého vyskakují živí a zuřiví žraloci, to nechcete potkat.

93) Návrat oživlých mrtvol

Vojenské kontejnery ukrývají něco nebezpečného. Hibernující mrtvoly. Když jsou kontejnery narušeny, zlo je puštěno na svobodu.


Čtěte také:

Uložte si nejlepší komedie na později a svým kamarádům:

Nejlepší české komedie

Nejlepší romantické komedie

Líbí se vám vybrané komedie? Nasdílejte je i svým kamarádům!