Andělská čísla od A do Z – co nám říkají? Jaký mají význam?

Andělé jsou bytosti, které se pohybují mezi námi lidmi. Můžeme je nejen cítit, ale i s nimi komunikovat. K tomu nemusí být člověk věštec ani mít speciální schopnosti. Tato dovednost je totiž vlastní nám všem. Poradíme vám, jak číst andělská čísla.

Řeč andělů

Tyto okřídlené bytosti, na které se máme tendenci obracet v náročných životních situacích, k nám často promlouvají prostřednictvím čísel. Je to pro ně nejsnazší a nejrychlejší způsob, jak nás upozornit na konkrétní věci, jak nás varovat, nebo nás naopak uklidnit a dodat nám pocity klidu a bezpečí.

Andělské vzkazy často obsahují kombinace dvou nebo více čísel. Každá kombinace v sobě ukrývá specifický význam. Když například uvidíte tři nebo více čísel, zaměřte se na prostřední z nich. Podle andělů toto číslo představuje podstatu věci.

Jak na to?

Pokaždé když uvidíte nějakou řadu číslic několikrát po sobě nebo vás nějaké číslo zaujme více než jiná, vyhledejte si jeho výklad. Náhody v tomto světě neexistují, proto je potřeba být pozorný a bdělý. Jen tak může člověk situace, které se mu dějí, správně rozkódovat a porozumět jim.

Naslouchejte, co vám při četbě výkladu andělé sdělují prostřednictvím vašich myšlenek, pocitů a vizí. V případě, že vám smysl poselství není jasný, požádejte anděly o objasnění tím způsobem, že jim v duchu nebo nahlas řeknete: Vysvětlete mi to prosím tak, aby mi to bylo jasné. Řiďte se přitom svou vlastní intuicí a srdcem, protože to jediné vás neoklame a nenavede špatným směrem.

Co znamenají andělská trojčíslí

000

Situace, která pro vás byla nějakým způsobem důležitá, je už ukončená. Nezapomínejte přitom na Boha, svého Stvořitele. Můžete mu v duchu poděkovat za jeho podporu.

111

Tato číselná řada značí, že se před vámi otevírají nové příležitosti a vaše myšlenky se rekordní rychlostí stávají realitou. Dávejte si tedy pozor, na co myslíte. Každý nápad se vzápětí stane realitou. Hlídejte tedy, abyste myslel/a pokud možno pozitivně.

222

Nevzdávejte se a vytrvejte. Vše, do čeho jste se pustil/a se nyní začíná uskutečňovat a stává se realitou. Buďte trpělivý/á a nepolevujte ve svém snažení. Nadále si pěstujte pozitivní myšlenky, používejte afirmace a pokračujte ve vizualizace.

333

Jsou vám nablízku nanebevzatí mistři. Nabízejí vám svou pomoc a lásku. Nebojte se si o jejich společnost říct. Volejte je často na pomoc, zvláště, když okolo sebe vidíte kombinace čísla tři. Mezi nejznámější nanebevzaté mistry patří Ježíš Kristus, Mojžíš, Maria.

444

Jste obklopen/a anděly, kteří vás ujišťují o své lásce a ochotě pomoci. Nebojte se, protože jejich pomoc je nablízku. Stačí o ni projevit zájem tím, že je oslovíte. Okamžitě vám pak pomohou, jak jen budou smět.

555

Pětky znamenají, že vás čeká životní změna. Nikdo neví, zda bude pozitivní nebo negativní, jistý/á si můžete být tím, že bude zásadní. Vytrvejte proto v pozitivním myšlení, klidu a afirmacích a vše dobře dopadne.

666

Vaše myšlenky jsou nyní v nerovnováze, příliš roztříštěné a soustředěné na hmotný svět. Tato číselná řada vás žádá, abyste své myšlenky dělili rovnoměrně mezi nebe a zemi. Více meditujte, modlete se a obracejte se do svého nitra. Stejně jako tělo, tak je nutné živit i duši. To bohužel nyní upozaďujete.

777

Daří se vám! Andělé se radují spolu s vámi. Neustávejte v pilné práci. Váš sen je na dobré cestě k naplnění. Postupně se stává skutečností. Toto je velmi pozitivní znamení, které vás upozorňuje, že možná dojde i na další zázraky.

888

Určitá fáze vašeho života se chýlí ke konci. Kombinace těchto čísel vás má upozornit, abyste na to byli připraveni a nezaskočilo vás to. Pravděpodobně nyní zakončujete nějakou emocionální, pracovní nebo vztahovou fázi.

999

Dokončení. Nyní nastává konec důležité fáze vašeho osobního nebo celkového života.

Andělská čísla

Komunikace s anděly pomocí času

Andělé s námi také hovoří prostřednictvím času. Proto není náhoda, když se podíváme na hodiny a je zrovna 13:13. Něco to znamená.

Níže vám pomůžeme rozkódovat, co přesně. Začneme půlnocí. Vzkazy jsou uvedeny v řeči andělů, kteří nám většinou tykají.

00:00Andělé jsou s námi, u nás, naslouchají a jsou připraveni pomoci. Nikdy nejsme sami, nacházíme se pod jejich ochranou.
00:01Věř intuici, nenech se ovládat strachem, jen tak vše zvládneš a vyhraješ. Jsi silná bytost. Nezapomínej na to. Nadechni se do své síly a prociť ji do konečků prstů.
01:00Tvá přání budou splněna, nevzdávej se své víry.
01:01Bude třeba se rozhodnout. Váhání přinese problémy. Neboj se riskovat. Buď odvážný/á.
00:00Hlídej si své myšlenky, protože tvoří realitu. Nedovol, aby tě pohltilo negativní smýšlení. Na tvých myšlenkách stojí vývoj budoucnosti.
02:02Nápady přinesou zisk. Rozvíjej je a nevzdávej se. Pokračuj na své cestě.
02:22Rozvíjej své pozitivní myšlení a zaměř se na afirmace. Pomohou ti. Tvá síla pramení ze síly tvé mysli.
03:03Neboj se požádat o pomoc, bude vyslyšena.
03:33Andělé jsou nablízku, vědí o problémech a potížích, dohlížejí na tebe. Mluv s nimi, vypovídej se ze všeho, co tě bolí. Jsou připraveni ti naslouchat. Nezapomněli na tebe.
04:04Tvá přání budou vyslyšena již brzy. Mysli na ně, věř si, své intuici a nepochybuj o naší pomoci.
04:44Andělé tě obklopují. S jejich pomocí zvládneš všechny překážky. Důvěřuj v sílu Vyšší pomoci. Nikdy nejsi sám.
05:05Pozor na zdraví fyzického těla. Buď opatrný/á, dávej na sebe dnes obzvlášť pozor. Hrozí úraz. Neztrácej odvahu.
05:55Změny přicházejí. Důležité věci se dávají do pohybu. Modlitby byly vyslyšeny. Pokračuj.
06:06Jsi v nerovnováze a tvé vibrace blokují vše pozitivní. Změň své myšlenky ihned! Není nač čekat.
07:07Přichází k tobě štěstí. Využij toho a něco si přej.
08:08Něco končí a něco začíná. Připrav se na nečekané změny. Přijmi je a neboj se jich.
09:09Disharmonie v rodině nebo ve vztahu je na spadnutí. Buď opatrný/á a připravený/á. Nedělej nic unáhleného.
10:10Přichází finanční radost, zisk a úspěch. Raduj se a oslavuj.
11:01Jsi pod ochranou andělů, není se čeho bát. Vše dobře dopadne.
11:11Zázraky se dějí, otevři oči i mysl a buď připraven/a.
12:00Dočkáš se uznání, pochvaly nebo porozumění.
12:12Pozor na ataky strachu a negativní myšlenky. Zaměř se na lásku.
13:13Nic není tak zlé, jak se na první pohled jeví. Slunce vysvitne náhle a nečekaně. Je zbytečné propadat zoufalství. Život je neustálá změna.
14:14Tvé přání bude vyplněno, sny se stanou realitou. Nepochybuj.
15:15Pozor na falešné lidi kolem tebe. Buď obezřetný/á a nenech se opít rohlíkem.
16:16Štěstí se blíží. Překvapí tě. Můžeš se těšit už nyní.
17:17Věř své intuici. Pouze ta ti bude radit dobře. Rozum tě zavede do problémů.
18:00Andělé jsou s tebou a vnímají tvé sny i představy a touhy.
18:18Láska se probouzí.
19:19Do tvého života přichází důležitá osoba. Očekávej ji.
20:20Neviditelný svět jsi nyní schopen/schopna vnímat všemi smysly. Otevři své nitro bez obav.
21:21Pozor na zklamání od osoby, které věříš. Důvěřuj, ale prověřuj.
22:22Přej si a bude ti dáno.
23:23Podporují tě andělé, ale i jiné bytosti. Jsi obklopen/obklopena láskou a energií pomoci.
00:00Osudová událost se blíží. Otevři své srdce.

Čtěte také:

Uložte si článek – andělská čísla na později a svým kamarádům:

Andělská čísla

Co znamenají andělská trojčíslí

Komunikace s anděly pomocí času

Sdílejte článek – andělská čísla svým kamarádům:


Mindfulness od A do Z - co to je? V čem pomáhá? Jak začít? 5

Gabriela

Naše kamarádka Gabriela odmalička miluje texty. Nejen, že je velmi ráda čte, ale sama tvoří. Na našem webu se zaměřuje především na lifestylová témata. Kromě toho, že ji hodně baví literatura, tak cvičí jógu a zajímá se o seberozvoj. V budoucnu by ráda vyrazila na Saharu. Tak se třeba dočkáme i reportáže z tohoto putování.