Váš článek na cestovatelském webu Czech the World

Jste nadšení cestovatelé, blogeři nebo máte zajímavé téma? Chtěli byste se podělit o vlastní zkušenosti z návštěvy zajímavého místa, města nebo země? Napište nám a my vám dáme prostor. Jak na to?

Cestovatelské články, které rádi zveřejníme

Na našem webu zveřejňujeme obsah, který má hodnotu pro cestovatele – tipy na zajímavá místa, tipy jak ušetřit a praktické rady k cestování do určité destinace. Článek by tedy měl být napsán ve stylu „průvodce“, propojeného s osobní zkušeností cestovatele.

Prakticky si můžete vybrat jakoukoliv destinaci z vašich cest, o které na našem webu ještě nebylo napsáno. Může to být země, oblast, město, ostrov, horský přechod nebo outdoorová aktivita. Můžete napsat i průvodce vlastním městem nebo i místem, kde jste nějakou dobu žili.

Do e-mailu nám napište několik námětů, o čem byste rádi napsali, a společně to určitě nějak doladíme.

Požadavky na článek

  • Článek může být v češtině nebo v angličtině. (Před odesláním jej prosím zkontrolujte po gramatické i formální stránce).
  • Počet slov závisí na tématu, obvykle 2000 a více.
  • Originální obsah
  • Společně s článkem nám také zašlete 7 – 10 fotek (můžete i více) v minimálním rozlišení 1500 px (delší strana).
  • Nebojte se zahrnout relevantní a užitečné odkazy.

Co za to od nás dostanete?

Do článku můžete umístit zpětný odkaz na vaše stránky. Pod článkem také můžeme zveřejnit krátké Bio – představení autora s odkazy na sociální sítě. Takto umístěný zpětný odkaz bude do-follow. Článek se rovněž dočká zveřejnění na našich sociálních sítích.

Editace a úprava textu

Ohledně zaslaného článku vám pošleme zpětnou vazbu, včetně případných požadavků na úpravy.

Kam zasílat návrhy?

Návrhy na témata a následně i hotové články zasílejte e-mailem na adresu: [email protected]. Do předmětu uvádějte: „Článek/Guest Post“.

Těšíme se na vaše nápady!

Send us your travel blog guest post