Žijeme v nejlepším z možných světů

Během současné pandemie COVID 19 má pravděpodobně mnoho lidí více volného času, než by si možná přálo. Jak se během nucené izolace zabavit a přitom zůstat v obraze a dozvědět se něco nového? Běžné zpravodajské servery se donekonečna věnují stále stejným tématům, která již většinu lidí omrzela a navíc jsou většinou zaměřena na zdůrazňování negativních stránek lidského života. Kriminalita, politika, krize, pandemie… stále to samé dokola.

Konzument mainstreamových médií snadno nabude dojmu, že svět se řítí do záhuby. Tak to ovšem přece v žádném případě není! Ve světě se děje i mnoho pozitivního, o čem stojí za to si přečíst.

Získejte více optimismu

Pokud se v současné době chcete ujistit, že každý mrak má stříbrný okraj, jak tvrdí staré britské přísloví, a že ne všechno vypadá tak černě, jak se nám snaží namluvit redaktoři mainstreamových médií, zkuste například internetový zpravodajský server Jsme úspěšní, který se zaměřuje na dobré a pozitivní zprávy z domova. Najdete zde nejen aktuální zpravodajství o tom, co dobrého a pozitivního se v naší zemi událo, ale také novinky ze světa úspěšných a inspirativních osobností.

Nápady, rady, triky a zajímavosti

Hledáte tipy jak levně a efektivně vylepšit vaše bydlení, kam jet na hezkou a cenově dostupnou dovolenou, nebo jak vašim dětem pomoci rozvíjet jejich schopnosti? Podobné inspirativní články, rady a tipy najdete i na webu Moře nápadů, který si klade za cíl informovat a přinášet pozitivní zprávy dobrým lidem.

Lidé, sledující mainstreamová média kolem sebe vytvářejí alternativní realitu děsivého, nepřátelského a nebezpečného světa. Tak to ale být nemusí.

Výše zmíněné zdroje zpráv vám mohou pomoci získat optimističtější a šťastnější pohled na svět.  Pozitivní zprávy vám pomohou uvidět světlo na konci tunelu a zjistit, že přes všechny drobné potíže žijeme ve skvělé době a v nejlepším z možných světů.

Některé články mohou obsahovat affiliate odkazy. Získáváme za ně menší provize, ze kterých financujeme provoz webu.

Do you like this article? Share it!

Share this with your friends: