Tipy na skvělé dárky pro rodiče na Vánoce

Co darovat rodičům na Vánoce? Něco praktické a pěkné, aby vás vánoční dárek nezůstal nečinně odložený ve skříni? Jestli chcete naplnit právě tento cíl, rádi vám poradíme s výběrem.

Buďte stále ve spojení

Rodiče se vždy potěší, když jim jejich děti zavolají. Abyste mohli být vždy ve spojení, skvělým dárkem pod stromeček může být mobilní telefon. Vybírejte podle toho, jaký telefon vaši rodiče preferují. Některým bude nejvíce vyhovovat moderní Smart fón s mnohými funkcemi a kvalitní obrazovkou. Neměl by v něm chybět fotoaparát, na který si budou moci kdykoliv zachytit vaše společné chvíle. Starší ročníky často upřednostňují jednoduchost ovládání mobilu tlačítky. I v tomto případě ovšem vybírejte podle kvality a myslet byste také měli na vhodnou velikost displeje, zobrazovaných čísel a textu.

Sušička nebo lednice?

Každý spotřebič po několika letech doslouží a je potřebné ho vyměnit. Vybrat můžete novou lednici, pračku, mikrovlnou troubu, kuchyňský robot nebo digestoř. Chtěli byste mámě ušetřit čas při péči o domácnost? Výborným nápadem na dárek je například sušička či robotický vysávač.

Na přípravu nápojů  

Mají vaši rodiče rádi kvalitní kávu? Potom je jistě potěší nový kávovar. při jeho výběru můžete sáhnout po plnoautomatických kávovarech, které během přípravy jejich oblíbeného nápoje samy pomelou kávová zrna. K dispozici jsou také kapslové nebo filtrační kávovary. Není to celkem ono? Koupit můžete také rychlovarní konvice, odšťavovač nebo mixér na zdravé smoothie.

Pro příjemně strávený společný čas

Pokud jste doposud nenašli ten správný dárek pro rodiče, prohlédněte si jejich obývací pokoj. Nachází se v něm starší, léty vyseděná sedačka? V tom případě je nejvyšší čas na novou! Do obýváku můžete vybrat také pohodlné křeslo s podložkou na nohy nebo houpací křeslo. Příjemné společné chvíle si můžou užívat nejenom díky novém nábytku, ale také u nové televize.

Náš tip: Rozhodli jste se pro nové spotřebiče, elektroniku, nábytek nebo doplňky do domácnosti? Všechno nakoupíte v internetovém obchodě Okay.cz. Chtěli byste při nákupu ušetřit? Potom stavte na Okay výprodej s jeho skvělými slevami!

Pro všechny dobroty od maminky

Každá hospodyňka se potěší, když všem strávníkům chutná. Vhodným dárkem pro mamu můžou proto být pomůcky do kuchyně. Chcete ji potěšit ještě více? Darujte ji také společné chvíle při vaření nebo pečení. V takovýto čas si navíc o to lépe můžete všimnout, co všechno ji ve výbavě kuchyně chybí a váš výběr dárků bude celkem dokonalý. Už víte, co potřebuje? Bude to nová pánvice, plech na pečení, hrnec či set kvalitních nožů? Nebo ji chybí servírovací mísa, hluboké, mělké nebo dezertní talíře? V domácnosti se hodí také topinkovač nebo elektrický gril. Výběr bude záležet jenom od toho, co v kuchyni vašich rodičů právě chybí.

Náš tip: Všechno do kuchyně, jídelny i potřeby pro úklid koupíte v e-shopu Tescoma. Jestli při nákupu využijete Tescoma slevový kód, při nákupu dárků jistě ušetříte.  

Nová matrace pro kvalitnější spánek

Jak se vašim rodičům spí? Stěžují si na bolesti kloubů nebo časté noční probouzení? Za zvážení potom stojí nákup nové postele a matrace. Matrace vybraná ve správné tvrdosti podle nejčastější polohy ve spánku a věku přispívá ke kvalitě nočního odpočinku. Ke kvalitní matraci patří také správně zvolený polštář a peřina.

Dárky pro osobní péči

Holicí strojky, kulmy, fény, zastřihovače – malé spotřebiče určené pro péči o tělo, krásu a zdraví najdou bohaté využité v každé domácnosti. Vybrat můžete také elektrické zubní kartáčky. Pokud mají vaši rodiče zdravotní problémy, se sledováním jejich stavu jim můžou pomoci tlakoměry, glukometry a oxymetry.