Výhodné stěhování po Evropě s českou firmou

Změna bydliště v rámci EU je z úředního hlediska velmi snadná. Mnoho lidí tak hledá práci v blízkém nebo vzdálenějším okolí České republiky. Ani z čistě logistického hlediska není stěhování po Evropě až tak složité. Zejména v případě sousedních zemích je ujetá vzdálenost mnohdy srovnatelná se stěhováním z jednoho konce ČR na druhý. Mnozí lidé tak využívají vlastní prostředky, kterými stěhování řeší. Věděli jste ale, že můžete využít zavedenou stěhovací firmu, která nevyjde vůbec draho?

Firma Vektos nabízí komplexní přepravní služby v oblasti stěhování po Evropě i České republice.

Vektos zařídí kompletní stěhování veškerého vašeho majetku nebo vybavení firmy do zemí Evropské unie. Díky využití i menších vozů je stěhování po Evropě s firmou Vektos finančně výhodné také v případě menšího objemu přepravovaných věcí a lze je využít například pro stěhování do Rakouska.

Dnes je poměrně časté cestovat do cizí země na dobu pouze několika měsíců. Týká se to například zaměstnanců na delší služební cesty a stáže, nebo také studentů odjíždějících na semestr či dva do jiného města Evropy.

Přeprava menšího počtu zavazadel a věcí velkým náklaďákem vychází neúměrně. Doprava hromadnou dopravou je ale v takovém případě již komplikovaná a zatížená mnohými příplatky. Vektos zařídí odpovídající nákladní vozidlo menší velikosti, které doveze vaše věci stovky i tisíce kilometrů daleko. To vše za výhodnou cenu a přímo na udanou adresu.

Na rozdíl od ostatních řešení vám navíc Vektos zařídí kompletní stěhování věcí – to znamená nejen přepravu mezi adresami ale i fyzické přemístění z budovy do dopravního prostředku a naopak. Vaše stěhování po Evropě díky tomu bude daleko příjemnější a bez námahy.

Vektos vám pomůže nábytek přenést a smontovat na místě

Nejčastěji lidé tyto služby využívají pro stěhování do Německa a také při stěhování na Slovensko či v opačném směru, tedy z těchto zemí do ČR.

Využít můžete i služeb při montáži nábytku na místě určení nebo zabalení například nábytku tak, aby bylo minimální riziko poškození i při dlouhé cestě do zahraničí.

Některé články mohou obsahovat affiliate odkazy. Získáváme za ně menší provize, ze kterých financujeme provoz webu.

Do you like this article? Share it!

Share this with your friends: