Pánové, zažijte pohodlí i na podzim. Díky stylovým přechodovým bundám.

Podzim přináší výzvu pro naše šatníky. Počasí se stále mění a teplota je prakticky nepředvídatelná. Ráno může být zima, ale přes den bude pršet nebo svítit slunce, foukat vítr a odpoledne je zase horko. Bohužel není mnoho druhů oblečení, které by snesly podzimní rozmary přírody, a tak v průběhu dne přidáváme nebo naopak odkládáme jednotlivé vrstvy.

Nemusíme ale zoufat. Ideálním řešením do tohoto období jsou takzvané přechodové bundy. Jedná se o praktické a pohodlné bundy, které oceníte nejen na podzim, ale i v chladném jarním období. A stávají se tak neocenitelnou součástí pánského šatníku.

Výhody přechodových bund

Specifikem přechodových bund je odolnost vůči vodě a větru a příjemná hřejivost materiálu. Kombinace použitých látek navíc zaručuje dostatek tepla a komfortu.

Přechodové bundy jsou navíc velmi moderní a vypadají skutečně stylově. Jejich střih je sportovnější a vhodný pro každou postavu. Jsou extrémně pohodlné a v městském prostředí vypadají naprosto skvěle. 

Tento typ bund zároveň výborně ladí s neformálnějšími kousky šatníku, jako jsou džíny a tenisky, a mění jinak obyčejný vzhled na účinnější smart casual. 

Přechodové bundy jsou ideální volbou nejen na procházky po městě, pro přecházení mezi budovami, ale i pro přesuny autem i jako dekorace.

Módní přechodové bundy FERATT CHRIS a MASSIMO

V nejnovější kolekci FERATT najdete hned dvě značky oblíbených přechodových bund. Můžete si tak zvolit mezi kolekcemi prošívaných bund CHRIS a MASSIMO.

Bundy CHRIS najdete v 5 barevných kombinacích. S ohledem na svůj vkus si můžete zvolit mezi klasickou černou, nenápadnou šedou, elegantní tmavě modrou, excentrickou vínovou či zelenou. Přechodová bunda CHRIS má elegantní bíle proužky na konci rukávů a u krku, které zvyšují viditelnost ve tmě, a dodávají těmto modelům na stylovosti.

Pánové, zažijte pohodlí i na podzim. Díky stylovým přechodovým bundám.

Velmi elegantní volbou je také přechodová bunda MASSIMO, kterou můžete mít v černém nebo tmavě modrém provedení. U této bundy jistě oceníte pružné zapínání u krku do stojáčku, které vám pomůže chránit se proti nachlazení a kousavému podzimnímu větru. 

Přechodové bundy CHRIS i MASSIMO mají navíc průramky i rukávy z pružné voděodolné látky. Budete tak mít naprostou jistotu, že se vám tyto moderní kousky přizpůsobí v jakékoliv situaci a v proměnlivém podzimním počasí se stanou neocenitelnou součástí vašeho šatníku. Navíc jsou nemačkavé, takže v nich budete za všech okolností vypadat dobře.