Moderní pánské mikiny pro outdoorové aktivity: buďte v pohodlí a trendy s každým pohybem

Chcete-li být v letošní sezóně trendy, zkuste do svých outdoorových šatníků zařadit alespoň jednu kvalitní pánskou mikinu. Stylové mikiny se totiž staly tzv. must-have kouskem, který by neměl chybět v šatníku žádnému modernímu muži. Na následujících řádcích si prozradíme, které modely pánských mikin budou letos v kurzu a také to, jak je vkusně zakomponovat do módních outfitů.

Jaké modely pánských mikin budou letos in?

Pánové mohou outdiirivé mikiny vybírat na základě mnoha kritérií. Zajímat nás nebude jen cena, ale také střih či barva pánské mikiny. Svou roli hraje i materiál, z kterého je mikina pro muže vyrobená. Pojďme se tedy na zmíněná kritéria podívat postupně. Co se týče střihu, budou v módě pánské mikiny v slim fit i v regular fit či v relaxed fit provedení. Muži by tak měli vybírat mikinu podle typu své figury. Štíhlí pánové ocení kousky v slim střihu. Pro muže s nějakým tím kilem navíc jsou vhodnější volnější střihy mikin. Zaměříme-li se na materiál mikin, budu in ty přírodní s vyšším podílem bavlny. Ty jsou totiž příjemné na dotek, odolné i tzv. udržitelné. udržitelnost je téma, které rezonuje napříč celý módním průmyslem. Díky tomu se na toto téma výrobci zaměřují a je tak z čeho vybírat. Na stylové modely pánských mikin se můžete podívat např na zde na portálu Bolf.cz. Tady si vybere kousek podle svého gusta i ten nejnáročnější zákazník.

Jaký design pánských mikin je aktuálně trendy?

Teď si posvítím na design pánských mikin. V letošní sezóně roku 2024 pofrčí pánské mikiny s potiskem. Samotný potisk může vypadat různě. Někdo dá přednost celoplošnému potisku, jiný muž zase upřednostní spíše minimalistický nápis nebo obrázek. Tady bude záležet výhradně jen na vás a na vašem jedinečném vkusu. Zaměříme-li se na barvy, budou na jaře a v létě trendy ty přírodní či pastelové. Zelené, hnědé i modré pánské mikiny tak budou dobrou volbou. Vsadit však můžete i na černou nebo na bílou klasiku. To jsou totiž barvy univerzální, které z módy nevychází. Na mikině se pak mohou objevit i trendy vzory a motivy. V kurzu budou ty květinové či abstraktní. K vzorovaným mikinám či k mikinám s potiskem volte do outfitů už jen decentní jednobarevné kalhoty. I v módě platí pravidlo, které říká, že méně znamená mnohdy více.

S jakým dalším oblečením a s kterými doplňky a botami sladit letos outdoorovou mikinu?

Pánové mohou outdoorové mikiny sladit s nejrůznějším trendy oblečením. Dobrou volbou budou např. pánské tepláky, ale i cargo kalhoty s praktickými kapsami. K pánským outdoorovým mikinám se pak hodí i pánská trička s potiskem nebo tank topy s širokými ramínky. Sportovní či ležérní outfit s mikinou podtrhnete pánskými sneakers. Volit můžete nízké i kotníkové modely pánských tenisek. Velkým hitem pak budou pánské sneakers na vyšší a robustní platformě. Celý outfit lze pak vyšperkovat také stylovými módními doplňky. Trendy budou pánské ledvinky s potiskem i kožené batohy. Muži pak mohou k outdoorové mikině nosit i klasickou baseballovou čepici nebo truckerku s praktickou síťovinou v zasní části. Celkový outfit vylepšíte pánskými slunečními brýlemi v černém nebo v hnědém odstínu.