Kdo může využívat samoobslužný sklad?

O možnosti Self Storage (samoobslužný sklad) se mluví stále častěji – ačkoli toto řešení funguje ve Spojených státech již několik desítek let, do Evropy se dostalo také relativně nedávno. Proto se stále více objevují otázky, co přesně je pronájem samoobslužného skladu a zda se každý může rozhodnout pro tento typ skladování. Než se rozhodnete, zda si pronajmout skladovací prostor, stojí za to se touto otázkou blíže zabývat.

Self Storage – pro individuální i firemní zákazníky

V případě samoobslužných skladů neexistují prakticky žádná omezení – pro takovéto řešení se může rozhodnout každý, a to jak podnikatelé, tak soukromé osoby. Skladovací zařízení k pronájmu jsou k dispozici mimo jiné v Česku prostřednictvím Less Mess Storage. Máme zde kóje různých velikostí. Například pokud potřebujeme uložit masivní a prostorný nábytek, určitě bude užitečný sklad o ploše 15,5 m2 nebo více. Pokud naopak máme k dispozici pouze jednotlivé krabice plné dokumentů souvisejících s naší prací, bude například perfektní úložný box o velikosti 1 m².

Jak si můžete pronajmout sklad?

Společně s naším zaměstnancem si vyberete velikost skladu. Potom stačí jen podepsat nájemní smlouvu, zaplatit první měsíc nájemného a kauci. Po podpisu smlouvy obdržíte individuální přístupový kód do haly a Váš vlastní visací zámek, který zaručuje, že nikdo kromě nás nemá přístup do Vašeho skladu.

Self Storage v Praze. Kde najdete naše samoobslužné sklady?

Sklady Less Mess Storage se nacházejí ve 3 různých částech Prahy, díky nimž je naše služba dostupná pro všechny. Naše pobočky najdete v Holešovicích, Dejvicích a na Pankráci.

Na co lze použít samoobslužný sklad?

Skladové prostory lze využít mnoha různými způsoby. Díky tomu je samoobslužné úložiště velmi univerzálním řešením, které může dobře fungovat v takových situacích, jako jsou:

  • renovace – komplexní renovace domu nebo bytu je obvykle velká událost vyžadující vhodnou organizaci. Místo toho, abyste se museli starat o to, jak chránit svůj nábytek při přestavbě, můžete jej jednoduše odvézt do skladu a nechat ho zde, až budou dokončeny všechny práce;
  • stěhování – stane se, že náš nový byt ještě není připraven a musíme opustit ten stávající. I když můžete snadno najít dočasné ubytování s někým z Vaší rodiny nebo přátel, obvykle nevíte, co dělat se všemi svými věcmi. Aby stěhování proběhlo hladce, můžeme všechny věci dát do skladovací místnosti pronajaté v Less Mess Storage;
  • podnikatelská činnost – kvůli úsporám se stále více podnikatelů rozhoduje nepronajímat společnosti samostatné prostory. To však může být problematické, protože je obtížné vést kancelář doma, zvláště když provozujeme internetový obchod a musíme mít prostor pro zboží, s nímž obchodujeme. Právě ve skladu můžeme připravit balíčky pro naše klienty;
  • nedostatek místa v bytě – během života se nám hromadí spousta věcí. To platí jak pro oděvy a elektronická zařízení, tak i pro sezónní dekorace. Místo toho, abyste tyto předměty nechali na balkóně nebo v suterénu, tj. Na místech, kde hrozí poškození nebo krádež, lze je bezpečně uložit v samoobslužném skladu. Toto řešení může být užitečné zejména pro studenty, kteří při pronájmu pokoje na koleji nebo ateliéru v centru města nemají dostatek místa pro vše, co je potřeba.

Adriana a Matěj - Czech the World - blog o cestování

Adriana & Matěj

Cestovatelé, sportovní nadšenci a fotografové, kteří pro vás připravují podrobné průvodce a cestovatelské tipy. Přečtěte si více o nás zde.

Veškeré články se snažíme průběžně aktualizovat, nicméně místa se rychle mění a není v našich silách zachytit veškeré změny. Proto budeme rádi, pokud nás upozorníte na jakékoliv novinky.

Do you like this article? Share it!

Share this with your friends: