Kdo může využívat samoobslužný sklad?

O možnosti Self Storage (samoobslužný sklad) se mluví stále častěji – ačkoli toto řešení funguje ve Spojených státech již několik desítek let, do Evropy se dostalo také relativně nedávno. Proto se stále více objevují otázky, co přesně je pronájem samoobslužného skladu a zda se každý může rozhodnout pro tento typ skladování. Než se rozhodnete, zda si pronajmout skladovací prostor, stojí za to se touto otázkou blíže zabývat.

Self Storage – pro individuální i firemní zákazníky

V případě samoobslužných skladů neexistují prakticky žádná omezení – pro takovéto řešení se může rozhodnout každý, a to jak podnikatelé, tak soukromé osoby. Skladovací zařízení k pronájmu jsou k dispozici mimo jiné v Česku prostřednictvím Less Mess Storage. Máme zde kóje různých velikostí. Například pokud potřebujeme uložit masivní a prostorný nábytek, určitě bude užitečný sklad o ploše 15,5 m2 nebo více. Pokud naopak máme k dispozici pouze jednotlivé krabice plné dokumentů souvisejících s naší prací, bude například perfektní úložný box o velikosti 1 m².

Jak si můžete pronajmout sklad?

Společně s naším zaměstnancem si vyberete velikost skladu. Potom stačí jen podepsat nájemní smlouvu, zaplatit první měsíc nájemného a kauci. Po podpisu smlouvy obdržíte individuální přístupový kód do haly a Váš vlastní visací zámek, který zaručuje, že nikdo kromě nás nemá přístup do Vašeho skladu.

Self Storage v Praze. Kde najdete naše samoobslužné sklady?

Sklady Less Mess Storage se nacházejí ve 3 různých částech Prahy, díky nimž je naše služba dostupná pro všechny. Naše pobočky najdete v Holešovicích, Dejvicích a na Pankráci.

Na co lze použít samoobslužný sklad?

Skladové prostory lze využít mnoha různými způsoby. Díky tomu je samoobslužné úložiště velmi univerzálním řešením, které může dobře fungovat v takových situacích, jako jsou:

  • renovace – komplexní renovace domu nebo bytu je obvykle velká událost vyžadující vhodnou organizaci. Místo toho, abyste se museli starat o to, jak chránit svůj nábytek při přestavbě, můžete jej jednoduše odvézt do skladu a nechat ho zde, až budou dokončeny všechny práce;
  • stěhování – stane se, že náš nový byt ještě není připraven a musíme opustit ten stávající. I když můžete snadno najít dočasné ubytování s někým z Vaší rodiny nebo přátel, obvykle nevíte, co dělat se všemi svými věcmi. Aby stěhování proběhlo hladce, můžeme všechny věci dát do skladovací místnosti pronajaté v Less Mess Storage;
  • podnikatelská činnost – kvůli úsporám se stále více podnikatelů rozhoduje nepronajímat společnosti samostatné prostory. To však může být problematické, protože je obtížné vést kancelář doma, zvláště když provozujeme internetový obchod a musíme mít prostor pro zboží, s nímž obchodujeme. Právě ve skladu můžeme připravit balíčky pro naše klienty;
  • nedostatek místa v bytě – během života se nám hromadí spousta věcí. To platí jak pro oděvy a elektronická zařízení, tak i pro sezónní dekorace. Místo toho, abyste tyto předměty nechali na balkóně nebo v suterénu, tj. Na místech, kde hrozí poškození nebo krádež, lze je bezpečně uložit v samoobslužném skladu. Toto řešení může být užitečné zejména pro studenty, kteří při pronájmu pokoje na koleji nebo ateliéru v centru města nemají dostatek místa pro vše, co je potřeba.
Některé články mohou obsahovat affiliate odkazy. Získáváme za ně menší provize, ze kterých financujeme provoz webu.

Do you like this article? Share it!

Share this with your friends: