Black Friday: Výhodné nákupy nejen elektroniky

Určitě to už znáte. Právě Black Friday nebo Černý pátek je tím dnem, kdy se obchody přímo předhánějí v tom, aby vám nabídli rekordní slevy. Víte, co všechno můžete během tohoto nákupního svátku výhodně nakoupit? Není to pouze elektronika.

Využíváte slevy v rámci Black Friday?

Černý pátek se považuje za jakýsi začátek předvánoční nákupní horečky. V souladu s americkou tradicí připadá vždy na den po Dni Díkůvzdání, tedy na čtvrtý pátek v listopadu. Letos to bude tedy 27. listopadu. Nicméně, na rozdíl od USA Černý pátek u nás netrvá jen jeden den. Často je to období několika dnů nebo i celého týdne.

Přestože v Česku nabízejí mimořádné slevy především prodejci elektroniky, výhodné akce najdete iv jiných obchodech – například u prodejců kosmetiky, sportovních potřeb či hraček. Co tedy můžete v rámci Black Friday nakupovat opravdu výhodně?

1. Elektronika a elektrospotřebiče

Nákup nového smartphonu, tabletu, televizoru či chladničky bývá většinou větší investicí. Pokud nás tedy nepřekvapí například porucha, takové nákupy zpravidla plánujeme předem. Aby byl nákup elektroniky opravdu výhodný, určitě se vyplatí počkat na akční nabídky nebo výprodeje. V rámci Black Friday nabízejí prodejci elektroniky slevy až do výše 80%, a to se už opravdu vyplatí, co myslíte?

Příloha:
s5rhnyu1g6shzvb.jpg

2. Nábytek

Velkou položkou domácího rozpočtu je i zařizování domácnosti nábytkem. Pokud tedy v nejbližším období počítáte s takovou – poměrně vysokou – částkou, zjistěte si, za jakou cenu se vám vyplatí nakoupit a počkejte si na listopadové výprodeje. Vždyť ušetřit například 40% na kuchyni na míru – to je už pěkná hromádka peněz.

3. Oblečení a obuv

Přestože oblečení a obuv není zpravidla nějakou mimořádnou položkou (samozřejmě za předpokladu, že nejste zrovna nákupní maniačka, každá sleva na stylové kousky oblečení či obuvi určitě potěší. A že nevíte, kde nakoupit? Počkejte si na CCC Black Friday, díky kterému si můžete zakoupit kvalitní dámské, pánské i dětské boty za skvělé ceny.

4. Kosmetika a parfémy

Pokud nevíte, co by se vašim blízkým hodilo pod stromeček, potěšte jejich kvalitní kosmetikou nebo dobrým parfémem. Předvánoční slevy v podobě Černý pátek u největších prodejců kosmetiky nebo internetových lékáren jsou na to jako stvořené. Využijte například akci Black Friday v internetové lékárně Dr.Max a využijte při nákupu Dr.Max slevový kupón.

V rámci Black Friday nakoupíte výhodně i další výrobky – od hraček pro děti přes potřeby pro zahradu a domácnost až po chovatelské potřeby. Zkrátka vše, co vám jen napadne. Sledujte stránky prodejců, využijte slevy, a pak už netřeba nic jiného, ​​jen čekat, dokud vám zboží dorazí domů. A možná i přímo pod váš vánoční stromeček.